נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

איך לבחור נכון ספת נוער

מחפשים ספת נוער חדשה לבן או לבת הצעירה? מבולבלים מהיצע הרב של ספות הנוער המוצעות כיום? אם חשוב לכם למצוא ספות נוער נוחות, כמו אלו של פולירון, ואתם תוהים מה עליכם לבחון כדי לוודא שאכן זוהי הבחירה הנכונה, הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם במשימה:

הגדירו את התקציב שלכם – ספות הנוער של היום מוצעות בטווח רחב של מחירים. ישנן מיטות נוער, המשמשות גם כספה, ונחשבות ליקרות מאד וישנן כאלו הנחשבות לזולות. כדי לבחור נכון ספות נוער, מומלץ לכם להגדיר תחילה את התקציב. הגדרת התקציב מראש תעזור לכם להתמקד במשימה החשובה הזו ולמצוא בקלות רבה יותר ספה מתאימה. מעבר לכך, ומכיוון שטווח המחירים רחב כאמור, כדאי לכם להשוות בין מספר אפשרויות שונות כדי ללמוד יותר על השוק וגם לראות איזו היא הנכונה ביותר עבור הילד או הילדה שלכם. 

איכות ונוחות הן מעל לכול – כשמחפשים ספות נוער יש לשים דגש הן על הנוחות והן על האיכות. לרוב שני פרמטרים אלה יגיעו יחד. ולמה הכוונה? ספת נוער שהיא איכותית מאד תהיה גם נוחה. ספה נוחה תהיה גם איכותית. וודאי חשוב לכם לרכוש עבור הילד או הילדה שלכם את הטוב ביותר. אל תתפשרו על איכות הספה וגם לא על הנוחות שלה. קחו אותם אתכם למשימת החיפוש ובקשו מהם לבדוק האם ועד כמה ספת הנוער אכן נוחה להם. הם אלה, שבסופו של דבר, ישנו וישבו עליה. 

המראה והסגנון שלה – מיטות נוער רבות מעוצבות בסגנון מודרני בעוד שאחרות בסגנון קלאסי יותר. מכיוון שעל טעם (ועל ריח) אין מה להתווכח ומדובר בעניין אישי, כדאי שאתם, כהורים, תתחשבו בדעתם ובטעמם של הילדים. התייחסו גם לעיצוב של ספת הנוער, לסגנון שלה ולצבעים שלה. איך לבחור נכון ספת נוער

המידות המדויקות של הספה והאם או עד כמה היא משתלבת בחדר – לכל מיטה ולכל ספה יש מידות אחרות. יש אמנם מידות סטנדרטיות אך ישנן ספות נוער החורגות ממידות אלו. בדקו באילו מידות מדובר וודאו שמידות אלו מתאימות לחדר או לפינה שבה אתם מעוניינים להניח את מיטת הנוער החדשה.

פנו אל המומחים בתחום – חשוב לכם למצוא ספות נוער נוחות וטובות? פנו אל המומחים בתחום. חברת מזרוני פולירון היא הכתובת המתאימה, חברה המתמחה בתחום זה ומציעה ללקוחותיה את השילוב הנכון שבין איכות לסגנון. במקום כזה תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת מבחר רחב של אפשרויות שמהן ניתן לבחור, טווח של מחירים וגם סגנונות עיצוביים שונים. אם אתם והילדים מבולבלים ולא יודעים במה לבחור, צוות החנות ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בבחירה. כל זאת, תוך התייחסות לצרכים הקיימים, לתקציב שברשותכם וגם לטעם האישי שלכם.