נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

איך איכות המזרן בצימר יכולה להפוך את החופשה שלנו למהנה יותר?

ישנם סוגים רבים של מזרנים לא רק בצימרים אלא גם בבתים הפרטיים של אנשים. ישנם מזרנים עבים או דקים יותר, כאלה העשויים מספוג או קפיצים, בעלי דרגות שונות של קושי ורכות וכמובן שלכל אחד סוג נוחות משלו, כפי שחווה אותה כל אדם שמשתמש במזרן. יחד עם זאת, אין עוררים על כך שמזרנים הנחשבים ליוקרתיים ואיכותיים יותר עשויים להיות נוחים הרבה יותר לאנשים רבים ולסייע להם להשיג שינה טובה, ערבה ואיכותית. מכיוון שהחופשה בצימר כוללת לא מעט זמן במיטה, בשינה או במנוחה - הרי שמהותי שהמזרן בצימר יהיה איכותי ככל האפשר.

כאשר מחליטים לנסוע לחופשה בצימר יש לזה כמה מטרות ברורות וממוקדות - שאיפת אוויר חדש ונקי, התאווררות של איברי הגוף, שינוי אווירה ושבירת שגרה וכמובן התנתקות מהשגרה הלוחצת והטענת הגוף והנפש בכוחות מחודשים לקראת סיום החופשה והחזרה אל הבית, הילדים, העבודה והיומיום. זו הסיבה שכאשר מבררים פרטים של צימרים יוקרתיים מבררים בדיוק את כל המידע, לרבות מה יש בצימר על מנת לוודא שהאביזרים בצימר אכן יתאימו לחופשה הרצויה ולהשגת המטרות. אחד מהאביזרים הכל כך חשובים האלה הוא המזרן שעליו ישנים במיטה שבצימר.

איך משפיעה איכות המזרן על החופשה והופכת אותה למהנה יותר?

  • מזרן איכותי גורם לכך שלא רוצים לצאת מהמיטה וכך נשארים לשכב - לישון או לנוח וצוברים כוחות.
  • איכות גבוהה של המזרן מספקת תמיכה לגב ולשרירים וכך הגוף מקבל מנוחה מלאה התומכת בכל איבר שלו.
  • אפשר להשיג הרפיה מלאה לכלל שרירי הגוף והמערכות שלו כאשר שוכבים כמה שעות רצופות על מזרן איכותי, בכל תנוחה.

כאשר ישנים על גבי מזרן שאינו איכותי דיו אפשר לחוש זאת מאוחר יותר כאשר מתעוררים כאבים או חוסר נוחות בגב, באזור עצם הישבן או בצוואר. כאשר המזרן איכותי, יוקרתי וכזה המתאים את עצמו לנתוני הגוף של כל משתמש אפשר לחוש את ההשפעות הטובות שלו לטווח ארוך, גם לאחר שהחופשה בצימר הסתיימה וחוזרים הביתה אל המיטה הפרטית ואל המזרן שנמצא שם. אפשר לישון היטב במשך לילות שלמים גם לאחר שחוזרים הביתה וישנים במיטה הפרטית מפני שהמזרן האיכותי שבצימר משאיר את ההשפעות החיוביות שלו על הגוף במשך כמה ימים או אפילו שבועות לאחר שהחופשה מסתיימת.

איך בוחרים את הצימר הנכון על פי המזרן שמוצע בו?

כאשר פונים אל בעלי צימרים שונים על מנת לברר מידע ופרטים בנוגע להזמנת חופשה אפשר וכדאי לשאול שאלות בנוגע למזרן שנמצא בצימר וכך לקבל את ההחלטה האם להזמין את החופשה או לא. ישנם לא מעט מזרנים מסוגים שונים ובדרך כלל כל אדם יודע אילו סוגים הוא מעדיף ואילו יהיו לו נוחים יותר לשינה טובה ואיכותית. כך הוא יכול לבחור בין צימרים שיש בהם את המזרנים שהוא יודע שיהיו לו נוחים יותר וכך מראש להתכונן לחופשה טובה, איכותית וכזאת שתשיג את המטרות שלה.

כיום ידוע שחשוב לעצור את השרה היומיומית מדי פעם ולצאת לחופשה שמסייעת בהטענת הגוף בכוחות ואנרגיות מחודשים וכאשר מקפידים על זה לא מגיעים למצב שבו חשים בחלץ או עומס יתר על הגוף, הנפש והרגש - מצב שקשה להתמודד אתו או לתפקד כאשר הוא מופיע. החופשה מביאה עמה התנתקות מוחלטת מהשגרה אשר בזכותה נעלמים מהר מאד העומס והלחץ ובמקומם מגיעים שקט, רוגע, הנאה רבה וכמובן שינה טובה על גבי מזרן תומך ואיכותי.