נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

היתרונות במיטה מרופדת

שינה בריאה היא נושא אקוטי עבור כל אדם ולכן יש צורך לישון מינימום של שעות שינה בכל גיל ולוודא שישנים על מזרן ועל מיטה איכותיים שיאפשרו שינה נינוחה, רציפה ורגועה.
הטרנד החדש בתחום זה היא מיטה מרופדת עקב נוחותה המקסימלית. גב המיטה הוא בצורת כתר, מלבן או עיגול והוא מעובה בחומר ריפודי ולכן נוח מאד לשבת על המיטה ולהישען אחורה, בעת הצפייה בטלוויזיה או בעת קריאת ספר. אפשר לרפד גם את מלוא המסגרת של המיטה בסוגי בדים ובגוונים שונים.

המזרנים של פולירון

היתרון הגדול של המיטה הוא העובדה שהיא בעלת מזרן אורתופדי תוצרת חברת פולירון היצרנית הראשונה והוותיקה בישראל ליצור מזרנים. היתרונות במיטה מרופדת
החברה מייצרת כבר למעלה מארבעים שנה סוגים רבים של מזרנים, זה התחיל ממזרנים פשוטים ועם הזמן צועדת החברה עם הקדמה והטכנולוגיה החדשנית, משנה את פני המזרנים המשפרת באופן מהותי את איכותם. מגוון המזרנים כולל מזרנים למיטות יחיד, למיטות זוגיות ומזרנים ייעודיים למגזרים שונים כמו לקשישים ולמוגבלים.

המזרנים מיוצרים בשפע של דגמים וגדלים התואמים את גודל החדר ואת השטח המיועד להצבת מיטה מרופדת זוגית. בחשיבה המיוחדת של מהנדסי המוצר של פולירון פותחו בה בשנים האחרונות כמה דגמים ייחודיים של מזרנים המהווים פריצת דרך בתחום זה. מדובר בזוג מזרנים יחידים שקטים עבור מיטה זוגית המכילים בולמי זעזועים במזרן אחד או בשניהם.

מיטות מרופדות

את המיטות המרופדות העשויות ממתכת איכותית או מעץ מלא, אפשר לרכוש במגוון סגנונות שעוצבו במיוחד על פי טעמם של הקהל, סגנון רומנטי, מודרני, קלאסי או עתיק. כל לקוח בוחר מיטה התואמת את הקו העיצובי של שאר הפריטים בחדר השינה, הארון, השידות והצבעים שבהם נצבעו הקירות. בכל סגנון שתבחרו, המיטה תיראה תמיד יוקרתית מאד עקב הריפוד המעניק תחושה מלכותית בחדר.

הייצור קיים למיטות מרופדות זוגיות או למיטות יחיד. אפשר לשלב מתחת לכל מיטה ארגז מצעים נסתר בעל מסגרת מעץ גושני או סנדוויץ' בציפוי פורמייקה. פתיחת וסגירת ארגז המצעים מתבצעת בנוחות מרבית באמצעות הבוכנה הפנאומטית המותקנת בו

בחירת בדי הריפוד

עם בחירת המיטה נדרש הלקוח לקבל החלטה על סוג הבד שבו תרופד המיטה מתוך המבחר העצום של הבדים הקיימים. בדים חלקים, בדים בהדפסים מינוריים של צורות גיאומטריות מעניינות, בדים בצבעים ייחודיים מטליים או כסופים, הדפסים מודרניים או לחילופין בדים קלאסיים ושקטים שישרו נינוחות בחדר השינה. חדשני במיוחד, הוא ריפוד מבד קטיפה, בר ברוקד עם קאפיטונאג' או קישוט של אבנים יקרות .

ספות נוער חדשניות הנפתחות בקלילות

ספות נוער נפתחות כוללות מנגנון המאפשר פתיחה וסגירה קלילה של הספה ללא צורך בשימוש בכוח רב. כך שאפשר לעבור ממצב ישיבה למצב של שכיבה ולפתיחת הספה ויצירת מקום לשניים.
העיצובים היפהפיים תואמים את אהבותיהם של בני הנוער, והמיטה תתרום רבות לנראות מושלמת של חדרם.