נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

כיצד ליצור את החדר שינה המושלם?

אחרי שכבר רכשתם את אחד המזרונים הנהדרים של פולירון, נשאר רק לוודא שכל החדר נראה מושלם. אז איך וילון איכותי יאפשר לכם ליצור את האווירה הקסומה שתמיד חלמתם עליה, כיצד תבחרו את התאורה המתאימה ולמה יצירת אומנות אחת תעשה את כל העבודה? הנה כל הדרכים ליצור חדר שינה מושלם.

תשקיעו בווילונות שמייצרים אווירה

וילונות הם ללא ספק הפריט הדקורטיבי החשוב ביותר בחדר השינה. הם מאפשרים לכם ליצור אווירה רומנטית בתוך שניות ומעניקים לכם פתרון פונקציונלי ממדרגה ראשונה. חשוב לבחור בווילונות אשר מתכתבים עם הגוונים של הקירות ועם הסגנון של חיפויי הרצפה. יש מגוון אינסופי של רעיונות לעיצוב חדר שינה, אך כולם מתחילים בווילון מושקע.

שימו לב לתאורה ובחרו נברשות מעוצבות

חשוב לבחור בנברשת עדינה ולא לשכוח לבחור מנורות לילה לטובת קריאה מפנקת לפני השינה. שימו לב שאתם רוכשים נברשת שמאימה לסגנון הדקורטיבי שבחרתם ואשר תאפשר לכם לשלוט בעוצמת התאורה ישירות מהמיטה. כיום ניתן לחבר דימר לצד המיטה וליהנות מתאורה רומנטית בתוך שניות.

שלבו אומנות באופן חכם

לא חייבים למלא את כל חדר השינה ביצירות אומנות, אך מומלץ שלא להשאיר את הקירות ריקים מתוכן. מצאו פריט אומנות אחד שיאפשר לכם להתעורר כל בוקר ויעניק לכם תחושה של בית. זה יכול להיות ציור אבסטרקטי מרגיע או תמונה מעוררת השראה - כמעט כל פריט אומנות קלאסי יעשה את העבודה.

בחרו בפלטת צבעים מרגיעה

בחירה בפלטת צבעים מרגיעה היא לא רק עניין דקורטיבי חשוב, אלא דרך אמיתית לגרום לכם לחוש בנוח בחדר השינה. בין שפע הרעיונות לעיצוב חדר השינה אתם עלולים ללכת לאיבוד ולסיים בעיצוב שאולי נראה נהדר על הנייר אך נראה הרבה פחות טוב בשטח. חשוב להשתמש בטונים שונים של אותו הגוון, בכדי ליהנות ממראה קלאסי ומרגיע במיוחד.

התאימו את ארון הבגדים לסגנון של המיטה

שימוש בחומרי גלם טבעיים יאפשרו לכם ליצור מראה כפרי בחדר השינה. בחירה בעץ לא מלוטש עבור אפריון המיטה וארונות הבגדים, הם דרך קלה ליהנות מלוק אותנטי ולשלב את טרנד הרטרו גם בחלל זה. נגיעות של מתכת עם פרזול עדין, יוסיפו המון לתחושה ולמראה הכללי.

רוצים עוד רעיונות לעיצוב חדר שינה? עקבו אחרי הבלוג שלנו וקבלו ראשונים את הרעיונות הכי טרנדיים, המזרנים הכי חדשים והעיצובים הכי מרהיבים עבור חדר השינה שלכם.

לחצו כאן למדע נוסף על מיטות מתכווננות להורים | ספות נוער מעוצבות לילדים