נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

כיצד לעצב נכון את חדר השינה?

להירדם בלילה ומתעורר בבוקר עייף ועצבני – חייב לבצע שינוי כלשהו. שנת לילה טובה הינה הכרחית למען בריאות הגוף והנפש. על מנת להבטיח לעצמכם שינה איכותית ורצופה, חשוב לוודא כי חדר השינה שלכם מעוצב כהלכה. חדרים קטנים, צפופים ובלתי מאווררים, עלולים להשפיע בצורה קשה על איכות השינה, ואף לגרום ללילה שלם של התהפכויות מייאשות במיטה. לכן מי שמעוניין לישון טוב בלילה, חייב להשקיע במזרן איכותי, בעיצוב נינוח ורגוע של החדר וכמובן באוורור מתאים.

טיפים לעיצוב נכון של חדר השינה

חדר השינה חייב לשדר רוגע ונינוחות לכל מי שנכנס לחדר. לכן חשוב קודם כל לוודא כי החדר אינו עמוס מידי בפריטים ובאביזרים מיותרים, אשר עלולים ליצור תחושת דוחק ומחנק. מעבר לכך, חשוב לוודא כי הקירות צבועים בצבעים בהירים ורגועים, היות והצבע משפיע על התודעה שלנו ויכול להרגיע או להעיר אותנו בהתאם לגוון שלו. אך אין ספק כי הפקטור החשוב ביותר בעיצוב חדר השינה, הוא בחירת המזרן המתאים. לא ניתן ליהנות מאווירה נינוחה ורגועה, אם המזרן שישנים עליו לא נוח ולא איכותי. יש צורך להתאים לעצמכם את המזרן האידיאלי עבורכם, הן מבחינת רמת הקשיחות שלו והן מבחינת האיכות והמחיר שלו. מעבר לכך, ניתן להוסיף מספר כריות נוי על המיטה, ובכך להשלים את העיצוב של החדר.

מספר דגשים לבחירת המזרן האידיאלי עבורכם

היום ניתן למצוא מגוון עצום של מזרנים שונים, אך חשוב לדעת מראש מה בדיוק אתם מחפשים. קודם כל, חשוב להגדיר לעצמכם את מסגרת התקציב המתאימה לכם ולא לסטות ממנה. ניתן למצוא מזרנים איכותיים גם במחירים הוגנים והגיוניים. חשוב להקפיד לרכוש מזרן בעל אחריות של 10 שנים לפחות, הדבר מעיד על חברה אמינה ומקצועית ומוצר איכותי. חשוב לוודא כי המזרן בעל תו תקן ישראלי, דבר המעיד על רמת הבטיחות הגבוהה שלו. חשוב לנסות באופן אישי מספר מזרנים, על מנת לראות מה הכי נוח לגוף שלכם.

כרית נוי מעוצבת יכולה להוסיף המון

על מנת להשלים את עיצוב החדר, מומלץ להוסיף מספר כריות נוי אשר יוסיפו צבע ואווירה מיוחדת לחדר. ניתן לבחור מספר כריות שונות ולשלב ביניהן, בהתאם לצבעים ולמרקמים השונים ששולטים בעיצוב הכללי של החלל. אם מדובר על חדר גדול ומיטה מרופדת וגדולה, ניתן להתפרע עם כריות גדולות יותר, אך אם מדובר במיטה קטנה יחסית, מומלץ לבחור מספר מצומצם של כריות קטנות. מי שיש לו מרפסת בחדר השינה, יכול לבחור כריות נוי או מזרנים לריהוט גן, ובכך לשדרג את מראה המרפסת ולהוסיף לאווירה הכללית של החדר. אין כמו לקחת כמה נשימות מאוויר הלילה, ליהנות ממרפסת מעוצבת ולאחר מכן לשקוע בשינה מתוקה.