נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

כריות ויסקו

השינה של כל אדם היא חשובה לבריאותו, כשליש מחיינו, אנו מבלים בשינה. שינה רציפה ושקטה, היא התנאי הראשון לתפקוד יום יומי נכון ובריא. אנו הרבה יותר מרוכזים כאשר אנו ישנים טוב. מזרון בריאותי וכרית תומכת ובריאותית הם חלק מהתנאים ההכרחיים לשינה טובה. כריות ויסקו, הן כריות תומכות אשר הוכחו כגורם יעיל לשינה בריאה. כריות ויסקו, עשויות מחומר הנקרא וויסקו ג'ל אשר רגיש לטמפרטורת הגוף, כך שהכרית מתאימה עצמה לגוף ולאחר מכן, חוזרת לצורתה המקורית.

חומר זה, מסתגל מהר לשינויים ומתאים לכל אחד בצורה אישית לפיזור של לחצים שונים. יש לציין, כי כריות וויסקו עטופות בכיסוי שקל להסירו על מנת לכבס אותו. אם אינכם מודעים לכך, אז שליש מחיינו, אנו מבלים בשינה וזו הסיבה שיש הרבה אנשים שמשקיעים הרבה הפתרונות שינה כמו מזרוני בריאות אורתופדיים שיתאימו לגופם, כריות ויסקו ואפילו המצעים  שיהיו מבד נוח ונעים. כריות העשויות וויסקו, עטופות בבד העשוי אלו וורה שהוא אנטי בקטריאלי מונע זיעה, אבק ושומר על הראש והשיער נקיים. כריות ויסקו ג'ל, מעניקות תחשה של קירור נעים מה שטוב בימי הקיץ החמים להקלה מהחום. מי שמעוניין בכרית ויסקו איכותית, כדאי כי יפנה לחנות המפעל א לחנויות המורשות של חברת פולירון, אשר מתמחה בייצור כריות מסוג וויסקו ג'ל הידועות באיכותן. על כל מוצר פולירון תקבלו אחריות ארוכת טווח של הרבה שנים.

כריות ויסקו - כרית שמתאימה לשינוי תנוחת הגוף

כריות, עשויות מחומרים שונים וחומרי גלם מגוונים. ישנן קשיחויות ת וגבהים, כמו כריות נמוכות או גבוהות יותר. לכל אחד מאתנו, יש את הכרית שלו, כזאת שיהיה לו הכי נוח לישון איתה. חשוב כי הכרית לא תגרום למחושים בגב או בצוואר ולכן, הבחירה של כריות ויסקו הינה בחירה טובה, כי זו אחת הכריות הידועות ביותר לתמיכה בצוואר ובגוף ומניעה של כאבים שונים בגוף. ניתן למצוא כריות ויסקו גם לישיבה עבור אנשים נכים או מבוגרים שמרותקים לכיסא גלגלים או למיטתם. כריות ויסקו, מונעות פצעי לחץ.  רופאים אורתופדיים המתמחים בבעיות בעמוד השדרה, תמיד ימליצו ע כריות וויסקו למטופליהם. מי שמשתמש עם כריות אחרות שיש להן חומרי מילוי שונים, מכיר את ההרגשה כאשר הכרית מתחילה להתבלות ולאבד מצורתה. זו הסיבה, כי הרבה אנשים רוכשים כריות ויסקו היות והכרית נשמרת לאורך זמן ואינה מאבדת מצורתה. המעטפת הטובה ביותר והמגוננת עבור פלג הגוף העליון היא באמצעות כריות וויסקו

אז מזרון בריאותי יש לכם ומה עם כרית?

יש הרבה אנשים שישנים על הגב, תנוחה זו, דורשת שתהיה לאותם אנשים כרית דקה ותומכת שלא תרים מדי את הראש. כרת טובה ואורתופדית שתתמוך בצוואר ובראש, צריכה להכיל את השכמות, הצוואר והראש, על מנת למנוע חסימת דרכי נשימה ומנח אסימטרי בצוואר. יש שמשתמשים בכרית גבוהה מתחת לברכיים לשינה נוחה יותר ותומכת.. מי שסובל מבעיות צוואר, חשוב כ יחפש לרכוש כריות ויסקו, אשר חלקה העבה, תומך בצוואר וחלקה  הדק יותר, , מתאימות למי שאוהב לישון על הצד. גם לאלה שנוחרים בלילה, מתאים להם כריות ויסקו גבוהות יותר למעבר קל יותר של אוויר לדרכי הנשימה. לא כדאי ואפילו אסור, לרכוש כריות ויסקו עבור ילדים או תינוקות. תוכלו להתייעץ עם המוכר באולם התצוגה של חברת פולירון, אשר מייצרת, מייצאת ומשווקת את כריו ויסקו בארץ ובעולם, לגבי סוג הכרית העשויה מויסקו שתתאים לכם.

כרית הפלא שחוזרת לצורתה מהר מאוד

הגמישות וההתאמה למבנה האנטומי של כל אחד, היא זו שגורמת להרבה אנשים לרכוש כריות ויסקו. תוכלו לחוש בהבדל כבר בפעם הראשונה בשימוש עם כריות הויסקו, מה שיקנה לכם הרגשה נעימה ושינה מלאת סיפוק שתקומו ממנה רעננים עם אנרגיות מחודשות ליום פעילות חדש. כריות ויסקו ג'ל, מגיבות ביעילות, לשינוי של תנועות הראש ומספקות את התנוחות המתאימות לצוואר. בעולם מלא של פתרונות שינה של חברת פולירון, תיהנו מתמיכה מלאה של גוף, צוואר וראש בשימוש עם מזרונים וכריות ויסקו . מומחי השינה של פולירון, תמיד טוענים כי לשינה ערבה ובריאה יש לרכוש מזרון אורתופדי וכריות ויסקו.

הכרית שמתאימה עצמה לחום ומשקל הגוף

כריות ויסקו, מתאימות עצמן למשגל וחום גופינו, כך שרמת התמיכה הנחוצה מושגת בקלות, מה שיאפשר לנו לישון טוב יותר. יש לציין, כי הכרית משתנה, עם כל שינוי תנוחה בשעות השינה. ניתן למצוא את התנוחות  השונות כמו שינה על הגב, הצד או הבן, הכרית תספק לכל התנוחות הללו את התמיכה המתאימה לגוף. יש לציין, כי הרבה אנשים יעידו, כי איכות חייהם עלתה, לאחר שהוסיפו גם למזרון האורתופדי של פולירון, גם את כריות ויסקו, שנתם של אנשים אלה, השתנתה מן הקצה אל הקצה. ניתן למצוא בחברת פולירון, מגון רב של כריות ויסקו, גם לתמיכה בברכיים, כריות הנקה, כריות נגד פצעי לחץ, לאנשים מוגבלים וכריות שינה לתמיכה בצוואר ובראש.

למידע נוסף על: פתרונות אירוח
למידע נוסף על: מזרון טיולים