נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

מזרן טיולים

כשאנחנו יוצאים לטיול, ההנאה שלנו במהלכו תלויה בשורה של פרטים קטנים, שיכולים להשפיע מהותית על הצלחת הטיול. אחד הפריטים הללו הוא מזרן טיולים, המתאים ללינה בשטח. ישנם סוגים שונים של מזרני טיולים סוג ראשון הוא מזרן ספוג מסוג פאלציב. המזרן עשוי מספוג דק, שמגיע במבחר צבעים, והוא ניתן לגלול ולקשירה על ידי רצועות ייעודיות המצורפות אליו. הספוג שבמזרן מגיע בשתי צורות שונות מזרן ספוג עם תאים "פתוחים" ומזרן עם תאים צפופים יותר. ההבדל בניהם מתבטא בנושא הרכות וגם בנושא הרטיבות: הסוג הצפוף יותר הוא פחות רגיש למים, ולכן יספוג פחות מים, בהשוואה למזרן עם תאים פתוחים.

סוג מזרן שני הוא מזרן שטח מתקפל וסוג שלישי הוא מזרן טיולים שניתן לנפח אותו באמצעות משאבה ידנית או חשמלית. מזרן טיולים טוב הוא מזרן שממלא בהצלחה מספר פונקציות חשובות: הוא קל לנשיאה, הוא נוח לשינה והוא שומר על חום הגוף בזמן השינה. פקטורים אלו חשובים במיוחד למזרון טיולים המיועד לטיולי שטח ארוכים, בסגנון הטיולים שלאחר הצבא טיולים אלו מצריכים נשיאה של הציוד האישי למשך זמן רב, וכוללים שינה בתנאי שטח ומזג אוויר משתנים. בעניין זה, מזרן טיולים מתנפח עשוי להיות יעיל יותר ממזרון טיולים העשוי מספוג, מאחר והוא תופס פחות מקום. לגבי מזרן מתנפח עם משאבה חשמלית, יש לשים לב שפונקציית הניפוח יכולה להוות יתרון וחסרון כאחד. מצד אחד, היכולת לנפח את מזרון טיולים רק מתי כשיש בו צורך חוסכת, כאמור, במקום, וניפוח חשמלי בוודאי עדיף על ניפוח ידני, שדורש יותר עבודה פיזית. מנגד, משאבה חשמלית דורשת הטענה חשמלית. בטיולים ארוכים, הצורך למצוא נקודות חשמל כדי להטעין את המשאבה עלולה להיות בעייתית. בנוסף, טרם רכישת מזרן טיולים מסוג זה, מומלץ לבדוק כמה זמן הטענה דרוש למשאבה וכמה זמן היא יכולה להחזיק ללא חיבור לנקודת הטענה. כדאי גם לדעת, שמזרן טיולים יכול להגיע בצורת יחיד ובצורה זוגית.

מזרן טיולים המותאם לגודל האוהלמזרן טיולים

במידה והנכם מתכוונים לישון באוהל, כדאי לבדוק שגודל מזרן טיולים מתאים לגודל האוהל בו תשהו. למרות שמו, הרי שמזרן טיולים יכול, למעשה, לשמש אתכם לא רק בטיולים החומרים המתקדמים מהם עשויים מזרני טיולים ונוחות האחסון שלהם, הופכים אותם לפתרונות אירוח אטרקטיבי גם בבית. במידה וישנם אורחים המגיעים לעיתים לבית, קניית מזרן טיולים איכותי עשויה להיות משתלמת יותר ללקוח, הן מבחינת המחיר והן מבחינת האחסון. מזרן טיולים איכותי הוא זול יותר ותופס הרבה פחות מקום אחסון, בהשוואה למיטה נוספת המוכנסת אל הבית. כמו בכל קנייה, גם כאן ישנו צורך לבצע סקר שוק, שיידע למצוא את החנויות המומחיות, שיציעו לכם את מזרון הטיולים המתאים והאיכותי ביותר. מזרן טיולים איכותי יוכל לשמש אתכם לא מעט זמן ולכן כדאי להשקיע בקנייתו.

מזרן טיולים קונים בחברת פולירון

חברת מזרוני פולירון הינה חברה ותיקה בתחום המזרנים. הנסיון של חברת פולירון מורכב מהתאמת מזרנים מחומרים איכותיים למגוון צרכי שינה, כשנסיון זה מורכב גם מהבנה של פתרונות שינה בתחום המחנאות. כשאתם קונים מזרן טיולים של חברת פולירון, אתם נהנים מכל היתרונות שמוענקים לכל מוצר היוצא תחת ידי חברת פולירון מטכנולגיות מתקדמות, שמתחדשות ללא הרף, משירות מקיף ללקוח, שכולל תקופת אחריות ארוכה, מעמידה בתווי תקן מחמירים, ממחירים משתלמים ומנסיון מקצועי של צוות חברת פולירון, שיכול להתאים לכם את המזרון הנכון לפי אופי הטיול המתוכנן. לכן, בטרם תבחרו מזרן טיולים לטיול הבא שלכם, כדאי להיוועץ במומחים של חברת פולירון ולהתרשם ממגוון המוצרים המוצע לכם בחנות.