נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

מזרן ללא קפיצים

מזרני קפיצים אומנם מלווים את חדרי השינה שלנו כבר לא מעט שנים. בד בבד, שוק המזרנים מתפתח, וניתן למצוא היום סוגים נוספים של מזרנים, שהינם מזרנים ללא קפיצים. סוג ראשון של מזרנים, שכלולים בקטגוריה של מזרנים ללא קפיצים, היו מזרני ספוג (פולימרים). הספוג הוא למעשה קצף מעובד, והוא מגיע במספר צבעים, אשר לכל צבע ישנם יתרונות משלו: כחול (כבד וקשיח), סגול (רך ואיכותי) צהוב (האיכותי ביותר, משמש כספוג אורתופדי) ולבן (ספוג בסיסי, קשיח יחסית).

ישנו גם ספוג שנקרא "ספוג ביצים", בשל הקצוות הבולטים המאפיינים את מראהו. ספוג זה מיועד לשיפור זרימת הדם. כל ספוג, אם כן, נבדל מהאחרים ברמת הקשיחות שלו. סוגים נוספים של מזרנים ללא קפיצים הינם מזרני לטקס או ויסקו. ליתר דיוק, מדובר במזרנים המולבשים עליהם שכבת ויסקו או שכבת לטקס (ניתן למצוא גם מזרנים העשויים כולם מויסקו, אך מזרנים אלו נפוצים פחות ויקרים הרבה יותר). הויסקו והלטקס הם חומרים אשר מכוונים להתאים את עצמם לפי מבנה הגוף של מי שישן עליהם. כלומר, מזרנים ללא קפיצים מסוג זה מסוגלים "לזכור" לאורך זמן את מבנה הגוף, ובכך להציע תמיכה אידיאלית ומותאמת אישית- לפי אופן השינה. היכולת ליצור את ההתאמה האישית מבוססת על חימום מהגוף, המופעל על המזרון. בנוסף, הלטקס והויסקו, שניהם חומרים לא מחממים, כלומר- בעת שינה עליהם בימות הקיץ, לא נוצרת זיעה על הגוף.

היתרון של מזרנים ללא קפיצים

 יתרון גדול של מזרנים ללא קפיצים במדינה חמה כמו ישראל, זה החומרים מהם הם עשויים, הלטקס, לעומת הויסקו, הוא חומר טבעי. המשמעות היא, שהחומר הזה מתאים למי שסובל לאלרגיה לאבק (הלטקס דוחה את קרדית האבק). הויסקו הוא חומר סינתטי, אשר הומצא במעבדות נאס"א לפני כעשור, עבור אסטרונאוטים הנמצאים בתנאים חריגים של חוסר כבידה. מכיוון שהלטקס והויסקו הם חומרים מתקדמים יותר מקפיצים, הרי שעלותם גבוהה יותר ביחס למזרוני קפיצים. מנגד, חומרים אלו, כזכור, מתאימים את עצמם טוב יותר למאפייני השינה של המשתמש, הם רכים יותר והם מחזיקים מעמד הרבה יותר זמן ממזרונים שהינם בעלי קפיצים.

מבחר מזרנים ללא קפיצים בפולירון

מכיוון שישנם כמה סוגים של מזרנים ללא קפיצים, ומכיוון שישנם מקומות רבים המציעים אותם למכירה, הרי שישנה חשיבות גדולה להתאים את סוג המזרן לאופי השינה. מזרן הוא מוצר שאומנם נקנה אחת לכמה שנים, אך קנייתו היא חשובה ביותר- מזרן טוב משפיע על התפקוד שלנו לאורך היום, ועל איכות השינה במהלך הלילה. מזרן טוב אף יכול להקל על כאבי גב ובעיות אחרות, שמציקות מאוד לגוף במשך תקופה ארוכה.

התאמה אידיאלית של מזרן ללא קפיצים למי שאמור לישון עליו, יכולה להתבצע רק בחברה שמציעה מבחר מזרנים, העשויים מחומרים משובחים, ושעובדיה מתמחים בהבדלים הדקים- אך החשובים- בין סוגי המזרנים. חברת פולירון, במשך למעלה מארבעים שנה, היא החברה אשר מציעה ללקוחותיה את כל הדרישות של קנייה חכמה תחת קורת גג אחת. בחברת פולירון, תוכלו למצוא מבחר של מזרנים- מזרנים עם קפיצים משולבים, מזרנים עם קפיצים מבודדים או מזרנים ללא קפיצים. למעשה, תוכלו אף למצוא בחברת פולירון מזרני קפיצים המכילים שכבה של לטקס או ויסקו מעליהם.

כל המזרנים בפולירון מוצעים לכם במחירים משתלמים ביותר. לא משנה מהו סוג המזרן שתיקחו אליכם הביתה בסופו של יום, מה שחשוב הוא שהמזרן הזה יכול לספק לכם שינה ערבה למשך שנים רבות. עם המזרנים של חברת פולירון, אתם יכולים להיות לישון בלילה בשקט...

למידע נוסף על: מזרני פולירון 
למידע נוסף על: כרית ויסקו