נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

מזרונים אורטופדיים

כאשר אתם מתחילים לחוש כאבים בצוואר או באזור הגב, זה לא בהכרח שיש לכם בעיה רפואית, כדאי כי תיזכרו טוב, מתי בפעם האחרונה החלפתם מזרון. בדרך כלל, מזרון מחליפים בין 6-8 שנים. כדאי לא לחסוך כעל רכישת מזרונים, היות ומדובר על איכות חיים גבוהה יותר. חשוב למצוא מזרונים אורטופדיים שיתאימו למבנה גופכם. מומלץ להגיע לאולם התצוגה ולבדוק את נוחותם של מזרונים אורטופדיים. שנת הלילה היא חשובה מאוד והגוף חייב להיות נתמך באמצעות מזרון אורטופדי טוב ותומך. אם חשבתם לרכוש מזרונים אורטופדיים כדאי לפנות לחברות המובילות כמו חברת מזרוני פולירון שידועה כהחברה הטובה ביותר בענף ייצור מזרונים אורטופדיים איכותיים מהרבה סוגים כמו קפיצים, וויסקו, לטקס ועוד. ניתן למצוא מזרונים אורטופדיים זוגיים בגדלים שונים ואם המיטה שלכם גדולה במיוחד, תוכלו להזמין מזרון אורטופדי בגודל של המיטה שלכם.

  • פולירון זהב
  • פוליפרש
  • קיפר
  • סטאטוס
  • לוקשרי פרש
  • אוורסט
  • גליל

היכן לרכוש מזרונים אורטופדיים איכותיים?

ניתן לרכוש מזרון אורטופדי איכותי רק בחנויות המורשות שמוכרות שמות ידועים של מותגים בתחום המזרונים כמו מזרוני פולירון שידועים בתחום המזרונים כבר ארבעים שנה בייצור האיכותי ובמזרונים הבריאים שהם מייצרים ממגוון חומרים שיוכלו להתאים לכל אחד מכם. בגלל התופעה הידועה של הרבה אנשים שסובלים מכאבי גב וצוואר, חשוב כי ירכשו מזרון אורטופדי שיקל עליהם בהרבה בחינות. התמיכה של כל הגוף, כאשר ישנו מזרון אורטופדי איכותי, שיגרום לגוף לנוח ולא להפעיל עליו לחץ חזק מדי. גם אלה שמעוניינים להחליף מזרונים אורטופדיים, כדאי כי ינסו את מזרוני פולירון שהם נחשבים לטובים ביותר וזמן העמידות שלהם היא למעלה מעשר שנים, מה שאין באף מזרן אורטופדי.  כל אחד רגיל לקושי מסוים של מזרן אורטופדי ולכן כדאי כי יהיה מוכר שייעץ לכם ויורה לכם כיצד לבחון את המזרונים האורוטופדיים השונים באולם התצוגה.

לדאוג לגופכם באמצעות מזרן אורטופדי

גם הגוף שלנו זקוק לתחזוקה נכונה, ככל שעוברים השנים, עלינו לדאוג לגופנו מבעוד מועד ושינה זה הדבר החשוב ביותר למנוחה נכונה של הגוף. לא פעם, שמעתם על אנשים שקמים מדי בוקר עם כאבים באזורים של הגב והצוואר, בדרך כלל אחת הסיבות הידועות הן מזרון שאינו אורטופדי או שאולי פג זמנו של המזרון והוא כבר ישן. מזרון אורטופדי, יש לרכוש כל 8 שנים בערך ולזכור, מתי רכשתם אותו. עבור בני נוער, יש מזרן אורטופדי שיתאים להם, עבור אוכלוסייה מבוגרת ישנם סוגי מזרונים אורטופדיים שמתאימים להם וכדומה. כמו בכל מוצר, האחריות הינה גורם חשוב, אם קיבלתם הרבה שנות אחריות, יותר מכל מוצר אחר, סימן שמדובר על חברה שבטוחה במוצרים אותה היא מייצרת ואם במזרונים עסקנן...אז חברת מזרוני פולירון, הינה החברה היחידה המעניקה אחריות של 15 שנה. כל חברת מזרונים אחרת תעניק אולי 5 שנות אחריות, אך לא יותר מזה, היות ותוחלת החיים של מזרון לא עולה על יותר משמונה שנים אבל רק מזרוני פולירון יכולים להחזיק מעמד יותר מעשר שנים וליתר דיוק, 15 שנה.

השקענו זמן רב במעבר בין החנויות השונות, התנסינו למשך כמה לילות בכמה סוגים של מזרונים ולבסוף מצאנו ובחרנו מזרן אורטופדי המתאים לנו ביותר. עכשיו, מה שאנחנו צריכים לדעת זה כיצד יש לשמור עליו, על מנת ליהנות מתכונותיו הטובות לאורך זמן. תחזוקת המזרן כוללת, בראש ובראשונה, היפוך וסיבוב של המזרן לעיתים קרובות. הסיבה לכך היא להימנע ממצב של משקעים במזרן, אשר נוצרים בשכיבה על נקודה מסוימת לאורך זמן. ניתן לשמור על המזרן גם על ידי שמירה על נקיונו- נקיון קבוע של המזרן מונע את הצטברותו של אבק, כאשר האבק עלול לגרום להופעתן של תופעות אלרגיות שונות.

רכישת מזרון אורטופדי בטיחותי

כאשר מדובר על בטיחותו של מזרן אורטופדי שאנחנו רוכשים, מדובר לא רק על היכולת של המזרן לתמוך בשרירים ובעצמות שלנו באופן מיטבי- מזרון אורטופדי בטיחותי הוא כזה אשר מיוצר מחומרים מעכבי בעירה. חומר זה מבטיח, שבמידה ופורצת שריפה בחדר השינה שלכם, על מזרן אורטופדי, מכל סיבה שהיא, השריפה לא תתלקח, אלא תישאר ברמה נמוכה יחסית, מה שיאפשר להשתלט על השריפה ולכבות אותה במהירות. למעשה, התקן היום מחייב את הכנסתם של חומרים מהסוג הזה בכל מזרון אורטופדי המיוצר בארץ. ניתן לדעת האם המזרן האורטופדי  שלכם מכיל חומר מעכב בעירה, על ידי בחינת התווית המצורפת למזרן - מידע זה אמור להופיע על גביה.

בצעו סקר ברשת לגבי מזרונים אורטופדיים

היום בעידן האינטרנט, נוכל למצוא הכל, במיוחד כאשר אנו מחפשים מוצרים שונים. תוכלו להתרשם מסוגי המזרונים השונים של חברות מזרונים ידועות, להיכנס לפורומים השונים ולקבל חוות דעת מגולשים, שיכולה להיות אינדיקציה טובה מאוד עבורכם. ייתכן ותתבלבלו לגבי שמות החומרים שמהם עשויים המזרונים האורטופדיים האיכותיים כמו, וויסקו, פילוטופ, פוליאוריטן, לטקס? אל תיבהלו ותתבלבלו, אלא התמקדו בהסברים של כל המזרונים כבר ידברו אליכם בשפה שתהיה מובנת לכם, לאחר שקראתם על הסוגים השונים שמהם מייצרים היום מזרונים איכותיים. חברות שמייצרות מזרונים, יש להם ביקורת איכות קפדנית כמו לחברת מזרוני פולירון שנמצאת כל העת בפיתוח של מזרונים מהמשוכללים והמתקדמים ביותר.

הגוף שלכם כבר יבחר עבורכם מזרון אורטופדי נוח...

הגוף הוא המדד הטוב ביותר לבחירת מזרונים אורטופדיים. יש לנסות כמה מזרונים עד שתחושו בנוח, ייתכן וסיורים אלה יגזלו מכם לא מעט זמן אבל היות ומדובר בשינה שלכם, כדאי להקדיש זמן למציאה ובחירה נכונה של מזרון אורטופדי שישרת אתכם למשך שנים רבות לשינה מליאת הנאה עם אנרגיות מחודשות שתרגישו בכל בוקר. אם מדובר על מזרן אורטופדי זוגי, כדאי כי תיקחו אתכם את בת הזוג, כך שתוכל לנסות גם היא את המזרון עליו תישנו למשך השנים הבאות.

קראו עוד: מזרני קפיצים במחירים מקפיצים