נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

מזרן זוגי

בפולירון תוכלו למצוא מזרן זוגי איכותי לשינה נוחה ובריאה יותר. חברת פולירון הינה חברה וותיקה המתמחה במזרנים ובמיטות מרופדות. ניתן לקבל אצלנו ייעוץ מקצועי ועזרה, אחריות ארוכת טווח על המזרן, אפשרות להתנסות ומחירים הוגנים.

מגוון אביזרי השינה והמזרנים הקיימים היום בשוק הוא גדול. יצרנים רבים משווקים פתרונות שינה איכותיים, מזרנים זוגיים ומיטות. כיום ניתן למצוא שלל דגמים של מיטות אשר עשויות מחומרים שונים ובעיצובים שונים, ממיטה מרופדות בשלל בדים וצבעים, עם או בלי פתרונות אכסון כמו ארגז מצעים, ועד מיטה חשמלית מתכווננת. אמנם המיטה היא רהיט ופריט חשוב וחיוני בחדר השינה, אך רק מזרן זוגי איכותי ונוח, יבטיח שינה טובה. שינה טובה ואיכותית משפיעה על התנהגותנו במהלך היום ובאיכות חיינו, לכן שינה נוחה ורגועה מבטיחה לנו יקיצה נעימה, רעננות, אנרגיות מחודשות ומצב רוח טוב במהלך היום.

  • מזרן זוגי אוורסט
  • מזרן זוגי גליל
  • מזרן זוגי קיפר פוקט ספרינג
  • מזרן זוגי פולירון פוקט ספרינג
  • מזרן זוגי ספרינג פרש
  • מזרן זוגי פולירון זהב

בחירת מזרן זוגי בצורה חכמה

בחירה נכונה של מזרן זוגי חשובה ביותר. לפני קניית מזרן זוגי חדש כדאי להכיר את סוגי המזרנים העיקריים הנמצאים בשוק.

שני המזרנים הנחשבים למתקדמים והאיכותיים ביותר הם הלטקס והויסקו. מזרן לטקס, הינו מזרן שעליו שכבה נוספת של חומר טבעי המופק מגומי. מזרן זה נחשב לאיכותי, הוא נוח, דוחה אבק ומנדף זיעה. מזרן ויסקו, עשוי גם הוא משכבה נוספת על המזרן. הויסקו, כמו הלטקס גם הוא מצוין בנידוף זיעה. זהו חומר שפותח על ידי סוכנות החלל האמריקאית. יתרונו בכך שהוא מתאים עצמו לתנוחת הגוף של מי ששוכב עליו. הוא נחשב נוח מאד ועמיד, אך יש המתלוננים על תחושה של ריחוף קלה בעת השכיבה עליו ולכן אינו מתאים לכולם.

מזרני הקפיצים, אלה הם הוותיקים יותר. קיימים שני סוגי מזרני קפיצים: כאלה בהם הקפיצים הם קפיצי רשת המשולבים ותחומים במסגרת ברזל סביב המזרן, וקפיצי השרוול או הקפיצים המבודדים כאשר כל קפיץ עטוף בנפרד. סוג הקפיצים עשוי להשפיע על התנועתיות המורגשת במיטה כאשר אחד מבני הזוג משנה תנוחה תוך כדי שינה. סוג נוסף הם מזרני קצף, פולימרים מסוגים שונים המעניקים דרגות קושי שונות למזרן הזוגי. אלה הם הזולים ביותר מבין המזרנים הזוגיים.

מזרני פולירון - לשינה נוחה ובריאה יותר

יש לזכור כי מזרנים אורטופדיים המשווקים על ידי יצרנים רבים אמורים לתת תמיכה מרבית לגוף. בד המזרן הזוגי, חשוב מאד. בד איכותי עמיד לאורך זמן יבטיח את תקינות המזרן .יש היום כיסויים העשויים שתי שכבות השומרות על אוורור ונידוף ומניעת התפתחות חיידקים. גם פתחי אוורור לנידוף זיעה ישמרו על אורך חיי המזרן.

מזרן זוגי מיועד לשינה של שני בני הזוג. אי לכך חשוב ששניהם יבחנו וינסו אותו עוד בחנות. כדאי לשכב עליו בתנוחות שונות, יחד ולחוד ולבדוק את הנוחות שלו לשני בני הזוג. חשוב לבקש את המזרן הזוגי הביתה לתקופת ניסיון כדי לקבוע אם אכן מתאים לנו.