נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

מזרנים לחדרי שינה מעוצבים

עיצוב של חדר שינה הוא משימה מרגשת ומאתגרת. גם אם מדובר בחדר זוגי, פרטי ואינטימי שאף אחד בדרך כלל אינו נכנס אליו - זה לא אומר שהחדר לא צריך להיות מעוצב או שאין להשקיע מחשבה וזמן בהפיכתו לנוח, פונקציונלי ויפה יותר. למרות שברוב המקרים אין חפצים רבים בתוך חדר השינה כאשר מחליטים על תהליך של עיצוב צריך לקחת בחשבון כל פריט ופריט כדי שהכל ישתלב יחדיו לכדי סגנון עיצובי אחיד.

הכל על חדרי שינה מעוצבים

אין זה חדש שחדר השינה הוא אחד החדרים החשובים בבית. זוגות רבים מייחסים חשיבות גבוהה לחדר הפרטי שלהם ומקדישים לו ולעיצוב שלו זמן, מחשבה וכסף לא מעטים. זו הסיבה שגם המזרן שאותו יחליטו לרכוש למיטה הזוגית שלהם צריך לקחת חלק בעיצוב והוא בהחלט נחשב לאחד מהרהיטים בחדר, באותה מידה כמו שידות הלילה, ארונית האיפור והמראה.

ישנם סוגים רבים של מזרנים לבחור מתוכם. ישנם מזרני קפיצים או מזרנים אורתופדיים, מזרנים במידות סטנדרטיות או גדולים ממידות אלה, מזרנים המהווים חלק מחובר ובלתי נפרד מבסיס המיטה ועוד. כל סוג של מזרן מתאים לצרכים אחרים של אלה האמורים לישון עליו וכאמור גם לוקח חלק מהותי בעיצוב הכולל של חדר השינה. מכאן ניתן להבין שישנם משתנים רבים שצריך לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון כאשר מגיעים לשלב של בחירת המזרן המתאים.

כאשר מדברים על חדרי שינה מעוצבים מתכוונים להחלטה על קו אחיד בעיצוב של כל מה שאמור להכיל חדר השינה - בסיס המיטה והמזרן, שידות הלילה, ארונות או שידות נוספים שנמצאים בחדר ואפילו דלתות השירותים וחדר הארונות. עיצוב של חדר שינה גם לוקח בחשבון תליית תמונה או הוספת אביזרים שונים כמו כיסוי מיטה, תליית מדף או וו, העמדת סל לכביסה ועוד.

איך לבחור נכון את המזרן?

בחירה של המזרן הנכון היא תורה של ממש. חשוב מאד להשכיל להתאים את המזרן הנכון למבנה האוטונומי של הגוף וגם כמובן לדאוג לנוחות בעת השכיבה על המיטה והמזרן. לכל אדם יש את התנוחות בהן הוא נוהג לישון ויש להן השפעה על שרירי הגוף ועל השלד כולו ולכן לא כל מזרן יתאים או יהיה נוח לכל אדם. בנוסף לכך ישנם מזרנים בגבהים או עוביים שונים שיש להם השפעה גם על הנוחות וגם על עיצוב החדר ולכן ישנו מכלול של שיקולים להתחשב בו.

התחום של חדרי שינה מעוצבים הוא חלק מהתחום הרחב של עיצוב פנים. ניתן כמובן להחליט לבד כיצד מעצבים את חדר השינה ובמידה ומתקשים לקבל החלטה מומלץ לפנות אל איש מקצוע המומחה בתחום של עיצוב פנים ויוכל לסייע ולתת עצות וטיפים מנצחים כדי לעצב את החדר בדיוק כפי שרוצים.