נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

מיטה מתכווננת לחוויית שינה אחרת

היא הפכה לפופולארית מאד בשנים האחרונות ולא בכדי. המיטה המתכווננת, בעלת יתרונות רבים ומוצעת כיום ברשתות רבות בשוק, מציעה יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע מיטה זו עדיפה על מיטות אחרות הקיימות. אפשר למצוא כיום דגמים שונים של מיטות מתכווננות, המוצעות בטווח רחב של מחירים. מדוע כדאי לבחור דווקא במיטה כזו? הנה, כמה סיבות:

מיטה מתכווננת

  1. תמיכה טובה - אם אתם מתלבטים האם מיטה מתכווננת היא הפתרון המתאים עבורכם, הנה סיבה טובה מדוע מומלץ לכם לרכוש אותה: מיטה מתכווננת מציעה לכם תמיכה בהתאמה מלאה, הן לראש והן לצוואר. מי שסובל מכאבים באזורים אלה, ובמיוחד באזור הצוואר ובאופן כרוני, יודע עד כמה הם מקשים מאד על שינה רציפה וטובה. התמיכה המצוינת הזו, שמספקת המיטה, עוזרת בהפחתת עוצמת הכאב וגם במניעה. מעבר לכך, היא מותאמת לשאר הגוף, כך שהן הכתפיים, הן אזור הגב התחתון והן אזורי הרגל השונים מונחים היטב על המיטה ומבלי שייווצרו עליהם לחצים מיותרים או עומסים, הגורמים בסופו של דבר לכאבים הלא רצויים.
  2. התאמה אישית – הייחודיות שבמיטה המתכווננת, וזו גם הסיבה מדוע הפכה מיטה זו לפופולארית כל כך, היא היותה מיטה שניתן להתאים אותה באופן אישי לצרכים הקיימים. עצם היותה מתכווננת ולא סטטית מבחינת המבנה שלה, מאפשר למשתמשים בה להתאים אותה בכל פעם לתנאים שונים וליהנות ממענה מצוין לכל צורך. אפשר למצוא כיום גם מיטות מתכווננות ליחיד ומיטות זוגיות, כך שהאפשרויות הן רבות מאד וכל אחד יכול לאתר בקלות רבה בדיוק את הפתרון המתאים לו.
  3. טכנולוגיה מתקדמת – המיטה המתכוונת מתבססת על טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת, ובלחיצת כפתור אחת, לכוון אותה בהתאם לצורך. פעולות אלו נעשות בצורה שקטה מאד, כך שלא שומעים אותן והן אינן מטרידות את הסובבים. בכל פעם שרוצים לשנות את מיצוב הגוף, לוחצים על הכפתור ונהנים מהפתרון המתאים. הפעולה עצמה פשוטה, מהירה ובעיקר – שקטה.
  4. שינה טובה הרבה יותר – מכיוון שהמיטה נוחה, מותאמת למבנה הגוף ולצורה שלו ובמקביל גם עוזרת למנוע כאבים ובעיות גב ושלד, השינה הופכת לטובה הרבה יותר. לא סובלים מכאבים, נהנים מנוחות רבה וממיטה עם מערכת גמישה המותאמת בצורה המדויקת ביותר. שינה טובה הכרחית למערכות הגוף שלנו, ובמיוחד למערכת החיסון.
  5. מחיר נוח ומשתלם – ניתן להשיג כיום מיטות מתכווננות במחירים נוחים ומשתלמים מאד. אם בעבר הן נחשבו ליקרות במיוחד, הרי שכיום המחיר שלהן מתאים לכל תקציב ומאפשר לרבים ליהנות מיתרונותיהן של המיטות. כמובן שיש לוודא שפונים אך ורק אל המומחים בתחום, אל חברות המתמחות בייצור מיטות מסוג כזה, ומביאות איתן את הידע ואת הניסיון הרב שצברו לאורך השנים. כך יודעים שיש כתובת שניתן לפנות אליה במקרה הצורך וגרום שאפשר לסמוך עליו.