נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

מיטות חשמליות

אחד מסוגי המיטות הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הוא המיטות החשמליות. מיטות חשמליות הינן מיטות, אשר כוללות מנגנון חשמלי לכל אורכן, שבאמצעותו יכול המשתמש לכוון את מזרון המיטה לתנוחות שונות- בין שכיבה מלאה לישיבה כמעט מלאה. מיטות חשמליותכוונון המיטה נעשה באמצעות שלט, המוחזק בידיו של המשתמש, בנוחות ובקלות.
יתרון הכוונון האוטומטי של מיטות חשמליות הופך אותן למוצר בעל ביקוש בקטגוריית השיקום- לעיתים, ישנם אנשים אשר נדרשים לשהות במיטה תקופה ארוכה, על מנת להחלים למשך תקופה ממושכת ממחלה או פציעה קשות. במצב הזה, שבו החולה לא מסוגל לזוז, ישנה בעיה כפולה- מצד אחד, החולה מצוי במצב פיזי או נפשי, שלא מאפשר לו כמעט לזוז בתוך המיטה, כל שכן לצאת ממנה.
מצד שני, חולים אשר שוהים במיטה לאורך זמן בתנוחה אחת, עלולים לפתח פצעי לחץ (האופיינים לשכיבה ממושכת), ובכך ההחלמה שלהם מתעכבת.

מיטות חשמליות, אם כן, נותנות מענה כפול- הן מאפשרות לחולים לשנות מעת לעת את תנוחת גופם, וזאת מבלי להפעיל מאמץ רב מדי על הגוף המתאושש. יכולת הביצוע של תנועות אלו חשובה במיוחד כשמדובר בפעולות הבסיסיות ביותר, כגון אכילה ושתייה. מעבר לכך, ישנו שימוש רב במיטות בעלות מנגנון חשמלי גם בקרב אנשים בריאים. הסיבה לכך היא, שזה פשוט כיף- להרים את הראש כדי לצפות בתוכנית טלוויזיה, או כדי לקרוא ספר טוב, ולהוריד אותו בחזרה, לקראת שנת לילה ערבה. לצד הנוחות שישנה בשימוש מיטה חשמלית, יש לשים לב, כי מעת לעת מתפרסמים בתקשורת מחקרים, אשר מוצאים סכנה של חשיפה לקרינה בעת השימוש  עם מיטות חשמליות. חברות מתקדמות, אשר מודעות לבעיה זו, דואגות לכך שהמיטות החשמליות הנמכרות על ידן, לא יסבו נזק של חשיפה לקרינה.

מנגנון מיוחד לצמצום סכנת הקרינה

 דוגמה אחת לצמצום סכנת הקרינה היא מנגנון מיוחד, אשר מנתק את הזרם למערכת החשמלית של המיטה, בזמן שלא נעשה בה שימוש. זרימה של חשמל למשך השעות בהן אנו שוכבים במיטה ללא הפעלת המערכת היא לא מומלצת, ועל כן מנגנון זה יכול לסייע מאוד בשמירה על בריאותינו. בבחירת מיטה חשמלית מתאימה, אנו צריכים לשים לב שאנו למעשה עומדים לקנות שני מרכיבים- המיטה, בעלת המנגנון החשמלי והמזרון, שמולבש על המסגרת. בקנייה מהסוג הזה, יש לוודא לא רק שסוג המזרן אורטופדי מותאם למאפייני השינה שלנו (אפיון שקיים בקניית כל מיטה מכל סוג), אלא יש לוודא גם התאמה של סוג המזרון למערכת החשמלית. ככל שהמקום ממנו תקנו את המיטה החשמלית מתמחה במגוון רחב יותר של מזרונים (למשל מזרן ללא קפיצים או מזרן שיאצו), כך הוא יוכל גם להציע לכם מזרונים המותאמים לשימוש עם מיטה חשמלית.

מיטות חשמליות מבית פולירון

כמו מוצרים איכותיים אחרים בתחום השינה, תוכלו למצוא בפולירון גם מיטות חשמליות מהשורה הראשונה. כל המיטות החשמליות שאנו משווקים, עומדות בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, כך שכל שימוש במיטה כזו הוא לא רק נוח אלא גם בטוח. מעבר לכך, המיטות החשמליות שמוצעות על ידי פולירון, מגיעות עם מזרנים איכותיים במיוחד מזרוני לטקס וויסקו (הן שכשבה על פני המזרון והן מזרונים העשויים כולם מחומרים אלו), המותאמים באופן מושלם למיטות החשמליות שלנו- הן בנוחות והן בכוונון. הצוות המקצועי והאדיב של חברת פולירון יספק לכם שירות מלא ומקיף על המיטות החשמליות והמזרונים הנלווים אליהם, החל משלב ההתלבטות ועד לחמש עשרה שנה לאחר הקנייה (תקופת האחריות שאנו מציעים לכלל מוצרי פולירון). אנו, בפולירון, יודעים שמיטה חשמלית טובה משדרגת לא רק את חויית השינה, אלא גם את כל פעולות היום-יום.