נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

ניקוי מזרוני פולירון

אז לקנות חדש או לנקות ?

כאשר אנו מגיע לעת בה אנו שוקלים לרכוש מזרון,  הדבר הראשון שאנו צריכים להבין הוא שמגיע לנו, בראש ובראשונה, תעודת עניות. מופתעים? אל תהיו. רכישת מזרונים זה אמנם אופציה נפלאה, הן בהיבט ההתחדשותי, והן בהיבט הבריאותי, אולם אנו לא צריכים להגיע למצב זה כל כך מהר אילו רק נקפיד על ניקוי המזרון שלנו מעת לעת. מרבית האנשים אינם מייחסים לדבר זה חשיבות, אך הציצו רגע אל המזרונים שלכם, הייתכן והם כבר מרופדים ומלוכלכים? זה הזמן לניקוי מזרונים!

ניקיון יסודי ואיכותי

מוכח כי ניקוי באמצעות חברה מקצועית לניוקי מזרונים וריפודים יעניק למזרון שלכם אורך חיים גבוה יותר, והצורך במזרון חדש לא יעלה אלא רק לאחר שנים רבות. עליכם להבין כי ניקוי מזרונים אינו רק לצורכי נוי, כשמדובר באסתטיקה וניקיון במקומות בהם אנו חולשים זמן רב, כמו לדוגמה במהלך השינה, מזרון נקי ישמור על עצמו ויבטיח את בריאותינו ובריאות ילדינו. רוב המזרונים והריפודים מורכבים משכבות רבות, סיבים, וחוטים, ועל כן הם מקום מושלם וחמים לאלפי, מילוני, וממיליארדי חיידקים לשרוץ ולדגור שם! הכתמים שאתם רואים על המזרון שלכם, הצבעים הכהים האלה, הם אינם רק לכלוך, הם מצבור עצום של חיידקים ומזיקים, ולכן כדאי ומוטב שעה אחת קודם לטפל בנושא.

אולם, לא כל אחד יודע לבצע ניקוי מקצועי וטוב, ולכן עליכם להקפיד לבחור בחברה מוסמכת לניקוי מזרונים. מעבר לכך שאתם צריכים למצוא בעל מקצוע אמין, הגון, ועם מחיר סביר, חשוב שתבינו שניקוי לא מקצועי של המזרון עשוי להרוס ולהחריבו באופן פרקטי. ניקוי מזרונים עושים באמצעות חומרי ניוקי מסוימים, ועל החברה לדעת בדיוק באיזה להשתמש וכיצד. לאחר שבחרתם חברה מקצועית, דאגו לבחור גם את הטובה ביותר מבניהם, על מנת שבעל המקצוע שיעשה עבורכם את המלאכה יעשה אותו ביסודיות, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור המזרון שלנו ולנו.

אם הגעתם למסקנה שאתם מחפשים לקנות מזרון, אזי שגם רכישת מזרון זה אינו עסק פשוט, וחשוב שתעשו זאת תוך מחשבה רבה, וביסודיות. אמנם המחירים כיום עבור מזרונים איכותיים הם בהחלט אטרקטיביים, וניתן בהחלט לבצע רכישות מצוינות. ההמלצה שלנו היא – תלמדו מניסיונכם האישי, שהרי אין החכם כבעל ניסיון! אתם כבר שכבתם על מזרונים, אתם יודעים בדיוק מה טוב לכם ומה נוח לכם, ולכן חשוב שתרגישו את המזרון בטרם תרכשו אותו, שכבו עליו, ותדעו אחר מה אתם מחפשים. כמה קשה, כמה רך, ובכלל איזה גודל. אם הייתם רגילים לישון על מזרן זוגי, אולי הגיע הזמן במידה ומסגרת המיטה מאפשרת זאת, לעבור ל-KING SIZE? זה הזמן בדיוק להשתדרג. מזרון נוח ואיכותי משפיע באופן ישיר על איכות החיים שלכם, עליכם להבין את הנתון שאומר שאתם שוכבים על המזרון שלכם 25% מזמן המחייה המוקצב לכם עד שתתאחדו עם הבורא, לא כדאי להשקיע?