נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

header

פתרונות אירוח

פתרונות אירוח - טיפים למציאתם

לא לכולם הבתים מרווחים וגדולים. ישנן דירות שהחללים שלהם קטנים, אבל מה עושים כאשר מגיעים אורחים מרחוק והם נשארים ללון? היום, ניתן למצוא את פתרונות האירוח השונים בדמות רהיטים כמו ספות נפתחות ליחיד א למיטה זוגית. ניתן למצוא גם פתרונות אירוח כמו ספות אורתופדיות שהן נוחות מאוד ונראות אלגנטיות כאשר הן סגורות, כך שהן נמצאות בחדרים השונים ויכולים להוות כרהיט כמו ספה לכל דבר ועניין. בגלל שיש לנו הרבה חגים וחלק מהאורחים שלנו גרים רחוק, או שהם שומרי מסורת, הם ייאלצו לישון אצלנו. כדאי כי תמיד יהיו לכם פתרונות אירוח כך שלא תישארו ללא ספות או מיטות שיתאימו לאורחים שלכם.

ניתן למצוא גם כורסת יחיד שנפתחת למיטה, במידה ויש אורח יחיד או זוג עם ילד, כך שתוכלו מיד למצוא את הפתרון המתאים ללינה עבורם. חשוב כי ספת האירוח שלכם תהיה נוחה ועשויה מחומרים איכותיים. חברות שונות המתמחות בייצור של פתרונות האירוח השונות כמו מזרוני פולירון, יכולות להציע לכם מגוון רב ומעניין עם שכלולים מודרניים ונוחים של פתרונות אירוח שלבטח יתאימו לכם.

פתרונות אירוח - רעיונות מבית פולירון

לכולנו יש אורחים המגיעים ללון, אם משפחה מחו"ל שבהתראה די קצרה, מודיעים כי הם מגיעים אלינו. חשוב כי נמצא מהר את פתרונות האירוח שיתאימו לכמה אנשים. יש למצוא ספות נוער נפתחות וכורסאות אירוח המיועדות לשינה שלא יתפסו חלל רב בדירה או בבית שלנו, כך שיהיה נוח גם לנו וגם לאורחים. הפתיחה והסגירה של ספות אירוח או מיטות נפתחות, חייבות להיות קלות ונוחות. ניתן למצוא פתרונות אירוח בדמות ספות שיכולות להכיל גם ארגז מצעים, כך שניתן יהיה לקפל את המצעים ולשים אותם במקומם מבלי שיהיה אי סדר.

חשוב כי הספה תהיה קלה, אך חזקה, כך שניתן יהיה להזיזה בקלות מבלי להפעיל עומס על הגוף או כוח. ניתן להציב  את הספות הנפתחות בחדרי הילדים גם שהם יהיו פתרונות אירוח נוספים גם לחברים של הילדים הבאים ללון אצלם בחופש או סוף שבוע. את המגוון הרב ביותר של פתרונות אירוח, תוכלו למצוא בחברות שיש להם חנות מפעל, המחיר יהיה זול יותר והמבחר עשיר מאוד. יהיה לכם קל להגיע לחנות המפעל של מזרוני פולירון ולהיעזר בצוות המיומן של חנות המפעל, אשר יציע לכם פתרונות אירוח מן המתקדמים ביותר בשוק.

פתרונות אירוח - עם ישראל אוהב לארחפתרונות אירוח

הישראלים הם עם שאוהב מאוד לארח וזו הסיבה כי ניתן למצוא היום מגוון רב של פתרונות אירוח כמו ספות, מיטות, או כורסאות נפתחות שנראות מעוצבות ובהן יש מנגנונים של מיטות נפתחות שהן נוחות לשינה ואירוח. תוכלו לבחור ממגוון מזרונים אורטופדיים האיכותיים ביותר שהספות או הכורסאות מכילים, מה שיקנה שינה ערבה ונעימה לאורחים המגיעים אליכם ללינה. יש הרבה הורים שהם כבר סבים בעצמם שנערכים מראש לאירוח של נכדיהם, כאשר ילדיהם מעוניינים לנפוש.

הורים אלה שהם סבים גאים, יחפשו את פתרונות האירוח הטובים ביותר כמו ספות ומיטות אירוח איכותיות של חברה ידועה כמו פולירון. חשוב כי הספה או המיטה הנפתחת תתמוך בגוף הילדים הצעירים ותישאר למשך תקופה ארוכה, כך שתוכלו לארח ולסמוך על פתרונות אירוח של חברה ידועה כמו פולירון שכל רכישת מוצר המיועד לשינה- משמעותו האיכות הטובה ביותר, שנות האחריות הרבות ביותר ואיכות שינה שכולה נוחות. יש לבחור  את פתרונות האירוח , על פי החלל בחדר, כך שהספה א המיטה לא יתפסו הרבה מקום ויהיו נוחים לפתיחה וסגירה קלה.