לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

הובלת מזרנים? איך תבצעו את ההובלה בקלות ומהירות

שיתוף ב facebook
שאנחנו מדמיינם את ההובלה של תכולת הבית שלנו אנחנו רואים לנגד עינינו את המקרר, מכונת הכביסה, המזנון, המיטה, הטלוויזיה אבל משום מה אנחנו שוכחים לפעמים את הפריטים אולי החשובים ביותר בבית והם כמובן המזרנים. לאופן ההובלה של מזרנים ישנה השפעה מכרעת האם המזרנים יגיעו לביתנו המיועד שלמים ונקיים או שמא נאלץ להפטר מהם מיד לאחר יום המעבר. בחירה במובילים מקצועיים ומנוסים תוביל לכך שהמזרנים יגיעו לביתכם החדש כאילו נקנו אתמול ומיד לאחר היום המעייף תוכלו לפרוס את המצעים ולהחזיר לעצמכם את הכוחות שאיבדתם ביום המתיש והמעייף עם שינה מושלמת.
שמדובר בהובלת מזרן לא מתחכמים, מעבירים בלי אלתורים

לא מעט פעם יוצא לכולנו להיתקל במישהו שהחליט להעביר את המזרן שלו על הגג של הרכב מיני שלו, בקיפול גרוע בתוך האוטו או אפילו על תא המטען הפתוח של הרכב. אנחנו יודעים שחשוב לכם שכל הרהיטים וכל הציוד בבית יגיע לביתכם החדש שלם וללא שריטות אבל שמדובר במזרן זה חשוב עוד יותר כי זו למעשה הדרך שלכם לשינה רגועה ושלווה ואף אחד לא רוצה שהקפיצים במזרן ייהרסו בגלל הובלה לא מקצועית. שאתם מחליטים להעביר את המזרן בעצמכם אתם עושים לו נזק בלתי הפיך כי אין לכם את האמצעים או את הידע כיצד להעביר אותו כמו שצריך, כמו שלא תלכו למשפט ללא עו”ד כך גם אל תצאו להובלה ללא מובילים מקצועיים שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים.

הובלת דירה בירושלים – גם בעיר הבירה הצפופה אפשר להעביר דירה בקלות וביעילות

מעבר דירה במושבים או בקיבוצים נשמעים כמו גן עדן עלי אדמות לעומת הובלות דירה בערים המרכזיות בישראל אבל אפילו בעיר הבירה הצפופה והעמוסה אפשר לעבור את יום המעבר בשלום. בשורה התחתונה, הובלת דירה בירושלים לא שונה בהרבה מכל הובלה אחרת ולמרות שמדובר בעיר בעלת סמטאות ורחובות צרים, תנועה ערה כמעט בכל שעות היום ועליות לא פשוטות עדיין אפשר לצלוח את ההובלה בכלל ואת ההובלה של המזרנים בפרט. הובלה בירושלים מתחילים עם בחירה חכמה של המובילים ואם תבחרו את המובילים הנכונים כל המעבר שלכם ייראה אחרת לגמרי ובדיוק כפי שרציתם.

תכנון הובלות מוקדם הוא הכרחי

תכנון מוקדם טרם יום ההובלה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כאב ראש והרבה מאוד עצבים מיותרים. ראשית, תכננו לקחת מספר ימים של חופש לפני ההובלה, לא בכל יום אתם עוברים דירה ואנחנו בטוחים שהבוס שלכם יתחשב בכם אם תבקשו מראש. לאחר מכן, תכננו להתחיל את המעבר בשעה הנוחה ביותר וזה אומר בשעות הבוקר המוקדמות או שעות הערב המאוחרות שהפקקים כבר יותר ידידותיים ומקומות החנייה יותר פנויים. בשלב האחרון דאגו לכך שהבית יהיה מסודר ומוכן להובלה כאשר מגיעים המובילים וכך תוכלו להגיד לעצמכם שהובלות יכולות להיות חוויה נעימה במיוחד.

 
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם