חמש דרכים לבחירת המזרן המושלם

כשליש מחיינו אנו מבלים במיטה, לכן חשוב להקפיד על מזרן איכותי המעניק את התמיכה הרצויה לגופנו. יש לזכור כי שינה טובה היא ערובה לאיכות חיים גבוהה, מזרן איכותי מאפשר לנו מנוחה מושלמת, אחרי שינה טובה אנו קמים רעננים ונמרצים, ללא כאבי גב, שרירים תפוסים או תחושת תשישות. יש מגוון מזרנים בשוק לכן הבחירה אינה פשוטה, כדאי לפנות לחברה מקצועית ומוכרת בענף על מנת לקבל ייעוץ והסברים איזה מזרן מתאים עבורנו וכיצד לרכוש את המזרן המושלם ביותר עבורנו.

כדי שתוכלו גם אתם לבחור את המזרן המושלם וליהנות משינה טובה ובריאה ומאיכות חיים גבוהה, לפניכם 5 טיפים חשובים שיסייעו לכם לקבל החלטה נכונה. חשוב לזכור כי מזרן לא מחליפים כל שני וחמישי, ובטח שלא כל שנה, לכן כדאי להקפיד על בחירה נכונה של המזרן, כך תוכלו לחסוך כסף ובעיקר ליהנות משינה טובה ומהנה.

מה מתאים לכם – מזרן קשה או רך?

מזרנים שונים זה מזה בדרגת הקשיחות שלהם, יש אנשים המעדיפים מזרן רך בעוד אחרים יכולים לישון טוב רק על מזרן קשה. רמת הקושי של המזרן חייבת להיות מותאמת עבורכם, מזרן רך יוצר את תופעת הערסל מאחר והגוף שוקע במזרן, מזרן קשה מונע שקיעה של האגן וחגורת הכתפיים אך עשוי לגרום לצניחה של חוליות המותן. הדרך הנכונה לבחירת דרגת הקושי היא להיעזר באדם נוסף בזמן שאתם שוכבים על הצד כדי לבדוק האם עמוד השדרה ישר.

מזרן עם או ללא קפיצים?

מזרני קפיצים נחשבים לפופולריים, ככל שמספר הקפיצים גדול יותר כך נחשב המזרן לאיכותי יותר. עם זאת, ישנה חשיבות גם לקוטר וסוג הקפיצים ולמבנה המזרן והחומרים ממנו הוא עשוי. לכן, רצוי להתנסות בכמה מזרנים של מותג מוכר עם מספר ומבנה קפיצים שונה כדי לבחור את המזרן המושלם. מזרן ללא קפיצים לרוב קשה יותר לכן אם אתם אוהבים מזרנים קשים כדאי לכם לרכוש דגם ללא קפיצים.

בעת רכישת מזרן קפיצים מומלץ לבדוק כי יש בו בולם זעזועים, כך כאשר בני הזוג נעים בצד שלהם לא תרגישו זאת מאחר והתנודות נבלמות ביעילות. כיום ישנם מזרנים עם שכבת לטקס או ויסקו, מזרנים אלה איכותיים ומתקדמים וכדאי לנסותת אותם. אם אתם עוברים טיפול פיזיותרפי בכאבי גב כדאי להיעזר בהמלצותיו של הגורם המטפל כדי לקבל החלטה נכונה לגבי סוג המזרן, דרגת הקשיות ודגם מומלץ עבורכם.

אמינות היצרן – יש דגמים רבים של מזרנים בשוק, גם טווח המחירים משתנה מיצרן ליצרן ובין דגמים שונים. מזרן רוכשים כל 12-15 שנה, לכן אין להתפשר על איכות המוצר וחשוב לרכוש את הפריט רק מיצרן אמין ומוכר.

אחריות ארוכה – בעת בחירת מזרן יש לבדוק מהי תקופה האחריות, מומלץ לרכוש מזרן באיכות גבוהה ממותג מוביל ואמין המציע אחריות ארוכה של לפחות 10 או 15 שנה.

תקופת התנסות – מומלץ לרכוש מזרן מחברה המציעה תקופת התנסות ארוכה של שבועיים לפחות. רק כך ניתן לבחור מזרן מושלם ולאחר תקופת הניסיון אפשר לקבל החלטה ראויה האם המזרן מתאים עבורכם או לנסות מזרן אחר.

מאמרים נוספים
מזרן ללא קפיצים

מזרני קפיצים אומנם מלווים את חדרי השינה שלנו כבר לא מעט שנים. בד בבד, שוק המזרנים מתפתח, וניתן למצוא היום סוגים נוספים של מזרנים, שהינם

כריות ויסקו

השינה של כל אדם היא חשובה לבריאותו, כשליש מחיינו, אנו מבלים בשינה. שינה רציפה ושקטה, היא התנאי הראשון לתפקוד יום יומי נכון ובריא. אנו הרבה

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00