כיצד לעצב נכון את חדר השינה?

להירדם בלילה ומתעורר בבוקר עייף ועצבני – חייב לבצע שינוי כלשהו. שנת לילה טובה הינה הכרחית למען בריאות הגוף והנפש. על מנת להבטיח לעצמכם שינה איכותית ורצופה, חשוב לוודא כי חדר השינה שלכם מעוצב כהלכה. חדרים קטנים, צפופים ובלתי מאווררים, עלולים להשפיע בצורה קשה על איכות השינה, ואף לגרום ללילה שלם של התהפכויות מייאשות במיטה. לכן מי שמעוניין לישון טוב בלילה, חייב להשקיע במזרן איכותי, בעיצוב נינוח ורגוע של החדר וכמובן באוורור מתאים.
טיפים לעיצוב נכון של חדר השינה

חדר השינה חייב לשדר רוגע ונינוחות לכל מי שנכנס לחדר. לכן חשוב קודם כל לוודא כי החדר אינו עמוס מידי בפריטים ובאביזרים מיותרים, אשר עלולים ליצור תחושת דוחק ומחנק. מעבר לכך, חשוב לוודא כי הקירות צבועים בצבעים בהירים ורגועים, היות והצבע משפיע על התודעה שלנו ויכול להרגיע או להעיר אותנו בהתאם לגוון שלו. אך אין ספק כי הפקטור החשוב ביותר בעיצוב חדר השינה, הוא בחירת המזרן המתאים. לא ניתן ליהנות מאווירה נינוחה ורגועה, אם המזרן שישנים עליו לא נוח ולא איכותי. יש צורך להתאים לעצמכם את המזרן האידיאלי עבורכם, הן מבחינת רמת הקשיחות שלו והן מבחינת האיכות והמחיר שלו. מעבר לכך, ניתן להוסיף מספר כריות נוי על המיטה, ובכך להשלים את העיצוב של החדר.

מספר דגשים לבחירת המזרן האידיאלי עבורכם

היום ניתן למצוא מגוון עצום של מזרנים שונים, אך חשוב לדעת מראש מה בדיוק אתם מחפשים. קודם כל, חשוב להגדיר לעצמכם את מסגרת התקציב המתאימה לכם ולא לסטות ממנה. ניתן למצואמזרנים איכותיים גם במחירים הוגנים והגיוניים. חשוב להקפיד לרכוש מזרן בעל אחריות של 10 שנים לפחות, הדבר מעיד על חברה אמינה ומקצועית ומוצר איכותי. חשוב לוודא כי המזרן בעל תו תקן ישראלי, דבר המעיד על רמת הבטיחות הגבוהה שלו. חשוב לנסות באופן אישי מספר מזרנים, על מנת לראות מה הכי נוח לגוף שלכם.

כרית נוי מעוצבת יכולה להוסיף המון

על מנת להשלים את עיצוב החדר, מומלץ להוסיף מספר כריות נוי אשר יוסיפו צבע ואווירה מיוחדת לחדר. ניתן לבחור מספר כריות שונות ולשלב ביניהן, בהתאם לצבעים ולמרקמים השונים ששולטים בעיצוב הכללי של החלל. אם מדובר על חדר גדול ומיטה מרופדת וגדולה, ניתן להתפרע עם כריות גדולות יותר, אך אם מדובר במיטה קטנה יחסית, מומלץ לבחור מספר מצומצם של כריות קטנות. מי שיש לו מרפסת בחדר השינה, יכול לבחור כריות נוי או מזרנים לריהוט גן, ובכך לשדרג את מראה המרפסת ולהוסיף לאווירה הכללית של החדר. אין כמו לקחת כמה נשימות מאוויר הלילה, ליהנות ממרפסת מעוצבת ולאחר מכן לשקוע בשינה מתוקה.

מאמרים נוספים
מזרנים לחדרי שינה מעוצבים

עיצוב של חדר שינה הוא משימה מרגשת ומאתגרת. גם אם מדובר בחדר זוגי, פרטי ואינטימי שאף אחד בדרך כלל אינו נכנס אליו – זה לא

כיצד לעצב נכון את חדר השינה?

להירדם בלילה ומתעורר בבוקר עייף ועצבני – חייב לבצע שינוי כלשהו. שנת לילה טובה הינה הכרחית למען בריאות הגוף והנפש. על מנת להבטיח לעצמכם שינה

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00