מזרן ביצים

עשוי מספוג כחול בצורת “תבנית ביצים”, נותן מענה מצויין לפיזור לחצים. מונע פצעי לחץ לשכיבה ממושכת ונעימה.
מזרן ביצים- בחירה זה מזרן איכותי

הבחירה של מזרון איכותי, אשר יתמוך בשינה שלו בצורה אידיאלית, היא בחירה חשובה ביותר. השוק מלא בסוגים שונים ורבים של מזרנים. אחד מן הסוגים הללו הוא מזרון ביצים. המזרון, בשל יכולות הפיזור שלו, מספק מענה מצוין לאנשים אשר סובלים מכאבים שונים או לקשישים המרותקים למיטתם. כמו כן, המזרן הוא קל לנשיאה, כך שניתן לקחת אותו ולעשות בו שימוש בכל מקום. המזרון גם מגיע בגדלים שונים, כך שהוא יכול להתאים הן ליחד והן לזוג. הספוג הכחול, שממנו עשוי המזרון, נחשב לספוג בעל רמת קשיחות גבוהה יחסית. מכיוון שכך, הוא מסוגל להעניק לגב את התמיכה האידיאלית, אשר על בסיסה מתבצע פיזור הלחצים במזרון.

איך לבחור את המזרון שלכם?

בחירת כל מזרון, כולל מזרון ביצים, צריכה להיעשות על סמך הנוחות האישית של כל משתמש. על מנת לבדוק את התאמת המזרון למשתמש, יש לבצע התנסות של מספר לילות בבית הלקוח- שכיבה של כמה שניות בבית העסק לא מספקת אינדיקציה כלשהי להתאמת המזרון, שכן השכיבה על המזרון במהלך הלילה כוללת צורות שונות ושונה מהשכיבה על הגב שמתבצעת בזמן הקנייה. בד בבד, חשוב לזכור כי ישנם בשוק מזרונים שהינם עמידים יותר לאורך זמן וכאלו שפחות. המזרונים שנחשבים לעמידים יותר עשויים מחומרים מתקדמים, כמו הויסקו והלטקס. לעומת זאת, מזרונים העשויים מקפיצים- מבודדים או מחוברים- נחשבים לכלאו שיחזיקו מעמד לתקופה קצרה יותר.

מאמרים נוספים
מזרנים לחדרי שינה מעוצבים

עיצוב של חדר שינה הוא משימה מרגשת ומאתגרת. גם אם מדובר בחדר זוגי, פרטי ואינטימי שאף אחד בדרך כלל אינו נכנס אליו – זה לא

כריות לטקס

100% LATEX בעל גמישות ייחודית ורך למגע. תמיכה מושלמת לראש ולצוואר. בעלת אזורי נוחות וחורי אוורור, כיסוי נח להסרה וקל לכביסה. אופציה לאספקה עם בד

אז מה נח לכם?

כדי לשפר את חווית בחירת המזרן ולעזור לכם לעשות קצת סדר בין הדגמים פיתחנו שאלון קצרצר בדיוק בשבילכם – המתלבטים. כמה שאלות קצרות על הרגלי השינה שלכם יובילו אתכם הישר לדגם המומלץ עבורכם.

מוצאים לך התאמה...

הגעתם לתוצאה הסופית!

אלו הדגמים המומלצים עבורכם – קליק קטן ומשם זה כבר עלינו – לייצר לכם את הטוב ביותר עבורכם.
עדיין מתלבטים? פנו אלינו לייעוץ טלפוני חינם 073-7021719

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם