לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

מזרני לטקס

מזרן לטקס – ההיתרונות של הלטקס

כל מה שרציתם לדעת על מזרני לטקס והחומר הייחודי הזה, למה הם עדיפים לאנשים מסוימים על פני מזרנים מתוחכמים ומרובי קפיצים דווקא, ולמה צריך להתנסות כדי להחליט

אם אתם מחפשים מזרן שהוא התשובה האורתופדית הטובה ביותר לבעיות הגב שלכם, עומדים לרשותכם פיתוחים חדשניים שיפתרו כל כאב. ביניהם, מסתתר מזרן הלטקס שיש אנשים שטוענים ששינה את חייהם לבלי הכר, ולכן כדאי להתנסות בו. מזרן הוא ללא ספק הבחירה הכי חשובה שאדם חייב לעשות כשהוא מתחיל לקבל החלטות בעצמו, וככל שהזמן עובר זה הופך להיות קריטי. להלן כל הסבות וההסברים שחיוני לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת למה לבחור במזרן לטקס ואיך ליהנות ממנו ככל האפשר.

למה דווקא מזרן לטקס?

מלבד היותו חומר עמיד מאוד, היתרונות שלו הם יציבות וגמישות בה בעת. מה שיוצר מצב אידיאלי למזרן שצריך גם לתמוך בגוף וגם להיות מספיק גמיש כדי להתאים את עצמו למבנה הגוף התמיכה חשובה בנקודות החשובות לכך כמו עמוד השדרה והאגן, והגמישות חיונית משום שלכל אדם המידות שלו ונקודות התורפה שלו והמזרן חייב להתאים לו.

עוד חשוב לומר שהלטקס הגמיש אינו יוצר לחץ על כלי הדם ועוצר את הזרימה בזכות הרכות היחסית שלו, כך שאינכם קמים אחר כך עם בעיות זרימה ואיברים רדומים. זה חשוב מאוד למי שאינו יודע אפילו שיש בעיות כאלה שעלולות להיגרם תוך כדי שינה של שעות על מזרנים.

מזרני לטקס נחשבים למובילים בקטגוריה של מזרנים אורתופדיים והם מצוינים לאנשים רבים, במיוחד לילדים שזקוקים למזרן נוח כדי לא להפריע לגדילה טבעית ונורמלית על ידי עיוות הגוף. על  מזרן לטקס תוכלו להבטיח שהילדים יוכלו ליהנות משינה טבעית וטובה מבלי שהאיברים שלהם יילחצו ויתעוותו על מזרן לא נוח שמונע מהגוף תנוחה נכונה.

מהו לטקס?

לטקס הוא חומר טבעי שמופק מעץ שרף צמחים ומעובד לחומר תעשייתי שמשמש לייצור חומר שנראה כמו גומי, הלטקס המוכר. חומר זה נהדר לייצור מוצרים כמו כפפות, כריות ומזרנים, ולכן הוא נמצא הרבה בתחום זה. היתרונות של החומר שהוא טבעי ורק עובר עיבוד תעשייתי שהופך אותו לנוח מאוד לייצור מוצרים אלה. הוא מגיע לתעשייה כנוזל שקל ליצור ולצקת אותו לכל תבנית ושם עובר חימום הכרחי כדי שאפשר יהיה ליצור ממנו כריות ומזרנים.

יתרונות הלטקס בייצור מזרנים

לטקס בעייתי רק לאנשים מעטים וגם זה רק במגע ישיר. לכל השאר הוא דווקא פותר בעיות קשות של אלרגיה ורגישות. זה מתחיל מרגישות לחומרים תעשייתיים וכימיים שונים, וזה נגמר בכל מה שמצטבר במזרנים תוך כדי השימוש ולאורך השנים. אחת הבעיות הקשות ביותר היא בעיית האבק.

יחד עם הקלה על מי שסובל מרגישות בדרכי נשימה בדרך כלל, במיוחד בלילות, ישמח לדעת שלטקס אינו צובר אבק ואינו משמש כר מרבץ לחלקיקים ולקרדית אבק הבית ועוד יצורים מיקרוסקופיים שגורמים לאלרגיות וקשיי נשימה. כך שזה מצוין לתינוקות ולקשישים שמערכת החיסון שלהם חלשה. ההיגיינה שהוא מציע לאשים גבוהה מעוד גם בזכות קלות התחזוקה והניקיון שלו, יחסית לחומרים ולמזרנים אחרים.

מזרן לטקס נוח לשימוש ונעים למגע

לטקס הוא חומר נעים למגע ונוח מאוד לשימוש. למרות היציבות שלו והעובדה שהוא מאוד מתאים לייצוב עמוד השדרה ואגן הירכיים והשלד בכלל, הוא מאפשר לגוף לגעת בנקודות השקה נוחות ואווריריות יחסית. זה בדיוק מה שמונע את הלחץ על כלי הדם ועל העור, על האיברים השונים שזקוקים לאוורור ולהתמתחות טבעית ומבלי להתכווץ בכאב ובאי נוחות.

הגמישות הזאת מתקבלת כתוצאה מחומר זה משום שהוא טבעי ולא מאבד מצורתו. בגלל ההרכב שלו הו גם לא יוצר רטיבות והזעה ולכן העור פשוט נושם במגע אתו. אין בעיה של שינה טרופה שממנה מתעוררים מיוזעים ועייפים יותר מאשר התחילו את הלילה.

שינה בריאה ומספקת עם מזרן לטקס

מזרן לטקס גורם לכם לישון שינה טבעית נוחה ובריאה, שינה שהיא מנוחה אמיתית וטובה, מבלי לעייף ולהתיש אתכם. הגוף אינו  נלחם על תמיכה ויציבה טובה, אלא פשוט מונח בטבעיות על לטקס שמקבל אותו ומתאים עצמו למבנה שלו. היציבות של המזרן לא גורמת לכם לזעזע אותו בכל התהפכות אלא מאפשרת לכם לישון מבלי להרגיש שמישהו לידכם זז ומבלי להפריע לכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם