מיטות חשמליות

אחד מסוגי המיטות הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הוא המיטות החשמליות. מיטות חשמליות הינן מיטות, אשר כוללות מנגנון חשמלי לכל אורכן, שבאמצעותו יכול המשתמש לכוון את מזרון המיטה לתנוחות שונות- בין שכיבה מלאה לישיבה כמעט מלאה. כוונון המיטה נעשה באמצעות שלט המוחזק בידיו של המשתמש, בנוחות ובקלות.

יתרון הכוונון האוטומטי של מיטות חשמליות הופך אותן למוצר בעל ביקוש בקטגוריית השיקום. לעיתים, ישנם אנשים אשר נדרשים לשהות במיטה תקופה ארוכה, על מנת להחלים למשך תקופה ממושכת ממחלה או פציעה קשות. במצב הזה, שבו החולה לא מסוגל לזוז, ישנה בעיה כפולה – מצד אחד, החולה מצוי במצב פיזי או נפשי, שלא מאפשר לו כמעט לזוז בתוך המיטה, כל שכן לצאת ממנה. מצד שני, חולים אשר שוהים במיטה לאורך זמן בתנוחה אחת, עלולים לפתח פצעי לחץ (האופייניים לשכיבה ממושכת), ובכך ההחלמה שלהם מתעכבת.

מיטות חשמליות, אם כן, נותנות מענה כפול – הן מאפשרות לחולים לשנות מעת לעת את תנוחת גופם, וזאת מבלי להפעיל מאמץ רב מדי על הגוף המתאושש. יכולת הביצוע של תנועות אלו חשובה במיוחד כשמדובר בפעולות הבסיסיות ביותר, כגון אכילה ושתייה. מעבר לכך, ישנו שימוש רב במיטות בעלות מנגנון חשמלי גם בקרב אנשים בריאים. הסיבה לכך היא, שזה פשוט כיף- להרים את הראש כדי לצפות בתוכנית טלוויזיה, או כדי לקרוא ספר טוב, ולהוריד אותו בחזרה, לקראת שנת לילה ערבה. לצד הנוחות שישנה בשימוש מיטה חשמלית, יש לשים לב, כי מעת לעת מתפרסמים בתקשורת מחקרים, אשר מוצאים סכנה של חשיפה לקרינה בעת השימוש  עם מיטות חשמליות. חברות מתקדמות, אשר מודעות לבעיה זו, דואגות לכך שהמיטות החשמליות הנמכרות על ידן, לא יסבו נזק של חשיפה לקרינה.

מנגנון מיוחד לצמצום סכנת הקרינה

דוגמה אחת לצמצום סכנת הקרינה היא מנגנון מיוחד, אשר מנתק את הזרם למערכת החשמלית של המיטה, בזמן שלא נעשה בה שימוש. זרימה של חשמל למשך השעות בהן אנו שוכבים במיטה ללא הפעלת המערכת היא לא מומלצת, ועל כן מנגנון זה יכול לסייע מאוד בשמירה על בריאותינו. בבחירת מיטה חשמלית מתאימה, אנו צריכים לשים לב שאנו למעשה עומדים לקנות שני מרכיבים- המיטה, בעלת המנגנון החשמלי והמזרון, שמולבש על המסגרת. בקנייה מהסוג הזה, יש לוודא לא רק שסוג המזרן אורטופדי מותאם למאפייני השינה שלנו (אפיון שקיים בקניית כל מיטה מכל סוג), אלא יש לוודא גם התאמה של סוג המזרון למערכת החשמלית. ככל שהמקום ממנו תקנו את המיטה החשמלית מתמחה במגוון רחב יותר של מזרונים (למשל מזרן ללא קפיצים או מזרן שיאצו), כך הוא יוכל גם להציע לכם מזרונים המותאמים לשימוש עם מיטה חשמלית.

מיטות חשמליות מבית פולירון

כמו מוצרים איכותיים אחרים בתחום השינה, תוכלו למצוא בפולירון גם מיטות חשמליות מהשורה הראשונה. כל המיטות החשמליות שאנו משווקים, עומדות בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, כך שכל שימוש במיטה כזו הוא לא רק נוח אלא גם בטוח. מעבר לכך, המיטות החשמליות שמוצעות על ידי פולירון, מגיעות עם מזרנים איכותיים במיוחד מזרוני לטקס וויסקו (הן שכשבה על פני המזרון והן מזרונים העשויים כולם מחומרים אלו), המותאמים באופן מושלם למיטות החשמליות שלנו- הן בנוחות והן בכוונון. הצוות המקצועי והאדיב של חברת פולירון יספק לכם שירות מלא ומקיף על המיטות החשמליות והמזרונים הנלווים אליהם, החל משלב ההתלבטות ועד לחמש עשרה שנה לאחר הקנייה (תקופת האחריות שאנו מציעים לכלל מוצרי פולירון). אנו, בפולירון, יודעים שמיטה חשמלית טובה משדרגת לא רק את חויית השינה, אלא גם את כל פעולות היום-יום.

ספות נוער חדשניות הנפתחות בקלילות

ספות נוער נפתחות כוללות מנגנון המאפשר פתיחה וסגירה קלילה של הספה ללא צורך בשימוש בכוח רב. כך שאפשר לעבור ממצב ישיבה למצב של שכיבה על ידי פתיחת הספה ויצירת מקום לשניים. העיצובים היפהפיים תואמים את אהבותיהם של בני הנוער, והמיטה תתרום רבות לנראות מושלמת של חדרם.

מאמרים נוספים
היתרונות במיטה מרופדת

שינה בריאה היא נושא אקוטי עבור כל אדם ולכן חיבים לישון מינימום של 7-8 שעות שינה בכל גיל, ולוודא שישנים על מזרן ומיטה איכותיים שיאפשרו

אז מה נח לכם?

כדי לשפר את חווית בחירת המזרן ולעזור לכם לעשות קצת סדר בין הדגמים פיתחנו שאלון קצרצר בדיוק בשבילכם – המתלבטים. כמה שאלות קצרות על הרגלי השינה שלכם יובילו אתכם הישר לדגם המומלץ עבורכם.

מוצאים לך התאמה...

הגעתם לתוצאה הסופית!

אלו הדגמים המומלצים עבורכם – קליק קטן ומשם זה כבר עלינו – לייצר לכם את הטוב ביותר עבורכם.
עדיין מתלבטים? פנו אלינו לייעוץ טלפוני חינם 073-7021719

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם