עיצוב מחדש של חדר השינה

חדר השינה צריך להיות מקום המפלט שלכם, חלל בו אתם אוהבים להיות תוך שנרגעים משגרת החיים העמוסה. לאחר שלקחתם זאת בחשבון, תוכלו לעצב את החדר מחדש והפעם לשים דגש רב גם על הנוחות שלכם ועל איכותה של השינה.
פינוי תכולה לפני עיצוב מחדש של חדר השינה

אנשים רבים נוטים שלא להשקיע מחשבה בעיצוב חדר השינה שלהם. העובדה כי חדר זה אינו גלוי לעיני כל מובילה לכך שהוא “נותר מאחור” ללא חזון עיצובי ועם רהיטים שמלווים אותנו עוד מימינו כסטודנטים צעירים. “מה, בסך הכל ישנים שם” אנו מבטלים את החשיבות בהינף יד, אולם כאן בדיוק טמונה הבעיה: איכות השינה שלנו (או היעדרה), היא משתנה שיכול להשפיע במידה משמעותית על איכות החיים שלנו ולכן אין להקל ראש בעיצוב חדר השינה, קל וחומר בבחירת המזרן עליו אנו מבלים זמן רב בשינה מדי יום.

תאמרו להתראות לישן ושלום לחדש

אם עוד לא עשיתם זאת עד היום, אין ספק שהגיע הזמן לעצב מחדש את חדר השינה ולהשקיע בעצמכם ובשנת הלילה שלכם. זה הזמן לפנות לחברה שקונה תכולת דירה ולמסור את כל הריהוט הישן שלכם, תהיו בטוחים כי יהיה מי שימצא לו שימוש, אתם יודעים מה אומרים: אשפה של אדם אחד היא אוצר לאנשים אחרים. החברה תגיע ישירות אליכם עם צוות מקצועי והציוד הדרוש ותעשה את עבודת הפינוי על כל שלביה, כך שכל שיישאר לכם לעשות הוא לבחור ריהוט חדש ולהציבו מחדש בחדר השינה שלכם.

שימו לב! המזרון הנכון יכול לשנות את חייכם

בואו נהיה כנים: מתי בפעם האחרונה קניתם מזרן חדש? הידעתם? מזרן יש להחליף אחת לעשר שנים אולם עדיין כולנו ממחזרים מזרנים ובכך מתפשרים על איכות השינה, על הנוחות שלנו וגם על בריאות הגב, שכן מזרונים ישנים אינם כוללים את כל הטכנולוגיות של מזרון חדש. יותר מכך, הם כבר בלויים, שחוקים ויש להחליפם. אז פעם אחת בחיים תרשו לעצמכם להתפנק עם מיטה חדשה קומפלט ואם בכל זאת תרצו לחסוך, אל תעשו זאת על חשבון המזרן, כי מזרן איכותי המעוצב ביד רמה יכול לשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה.

איך בוחרים נכון?

לאחר שהגדרתם מחדש את החלל והחלטתם על עיצוב אופטימלי של חדר השינה, הגיע הזמן לדובדבן שבקצפת: קניית מזרן חדש. לבחירה שתעשו יש משמעות, ולו רק בגלל שישנם סוגים שונים של מזרונים אשר לכל אחד יתרונותיו הוא. אם אינכם בטוחים לגבי העיצוב הנכון ישנן אפליקציות שיוכלו לדמות איך יראה החלל ולתת לכם מושג ראשוני, אולם כיצד תוכלו להיות בטוחים שבחרתם את המזרן נכון? רבים אינם יודעים זאת אולם כיום ישנה גם אפליקציה חדשנית אשר בעזרתה תוכלו להתאים את המזרן לצרכים שלכם באופן אופטימלי וכך להיות בטוחים כי עשיתם קנייה חכמה ולוודא שחדר השינה שלכם יענה לכל הצרכים שלכם, החל בסגנון העיצוב ועד לאיכותה של שנת הלילה שלכם.

מי שמעוניין בכרית ויסקו איכותית, כדאי כי יפנה לחנות המפעל א לחנויות המורשות של חברת פולירון

מאמרים נוספים
מיטות מינירון

שלדה מעץ גושני, רגליים מעץ בוק. מידות: מצב סגור 140/100 מצב פתוח 200/140. מזרני פוליאוריטן, לא ניתן לקבל עם מערכת קפיצים.  

מזרן שיאצו

מזרן איכותי העשוי מספוג תומך למספר רב של טיפולים. המזרן שיאצו מתקפל לשלושה חלקים ונוח לאיחסון מזרן שיאצו לרוגע ולשלווה שלכם מזרן שיאצו שייך לקטגוריה

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00