פתרונות שינה

פתרונות שינה על פי פולירון. שינה היא צורך בסיסי שלנו. היא נפרשת על פני שמונה שעות ביממה (זהו לפחות האידיאל), אך השפעותיה ניכרות גם בשעות הערות. שינה טובה מספקת תחושת רעננות ונמרצות למשך כל היום. לעומת זאת, שינה קצרה מדי או לא מלאה, גורמת לירידה בריכוז, משפיעה על התזונה שלנו ומצבי הרוח שלנו, ועוד. למגוון הבעיות שאנשים יכולים לחוות בנושא השינה, ישנם היום פתרונות שונים לשינה טובה.

פתרונות הללו מורכבים מסוגים שונים של מזרונים, שהיצרנים השונים מציעים ללקוחות שלהם. בתחום המזרונים, ניתן למצוא היום כמה סוגים עיקריים של פתרונות שינה, שמותאמים לסוגים שונים של שינה. הסוג הראשון הוא מזרון לטקס. מזרון לטקס הוא למעשה מזרון שמולבשת עליו שכבה עליונה עשויה לטקס. הלטקס הוא חומר טבעי המופק מגומי, ובשל כך יש לו שני יתרונות בולטים: הוא דוחה את קרדית האבק (שעלולה לגרום לאלרגיות בקרב אנשים הרגישים לכך) והיא מנדפת זיעה. סוג נוסף של מזרון הינו מזרון הויסקו. גם הויסקו, בדומה ללטקס, הוא חומר מנדף זיעה, אך הוא נודע בעיקר בשל היכולת שלו להתאים את עצמו למבנה הגוף של מי שישן עליו.

ההתאמה האישית יוצרת תחושת נוחות גדולה יותר במזרון מסוג זה, שבדומה ללטקס- מורכב משכבת ויסקו המולבשת על המזרון. קטגוריה נוספת של מזרונים הינם מזרוני הקפיצים. המשותף למזרוני הקפיצים הוא, שבתוך המזרון ישנם קפיצי ברזל, העשויים בצורת שעון חול. כאן ניתן למצוא שני סוגים. הסוג הראשון הוא מזרון המורכב מקפיצי רשת. סוג זה, שנקרא גם “קפיצי בונל”, הינו הסוג הותיק ביותר, ומורכב משורה של קפיצים משולבים, התחומים במסגרת ברזל מסביב למזרן. סוג נוסף של קפיצים הינו קפיצי שרוול, או קפיצים מבודדים. כאן, כל קפיץ מוכנס לשרוול מיוחד, שמבודד אותו משאר הקפיצים.

פתרונות שינה בעזרת מזרון קפיצים

במידה והנכם מעוניינים במזרון קפיצים, חשוב לדעת כי במזרון קפיצים מבודדים, תנועה על צד אחד של המזרון איננה משפיעה על התחושה שבצידו השני, ולכן סוג זה מומלץ יותר עבור מזרן זוגי. אלו הם אומנם מזרונים זולים יחסית, אך יכולת העמידות שלהם היא נמוכה יותר בהשוואה לסוגים המתקדמים יותר של המזרונים. סוג רביעי של מזרונים הוא מזרוני קצף (פולימרים). סוגי קצף שונים, שמגיעים בצבעים שונים, מציעים דרגות שונות של תמיכה לגב ורכות. ישנם מזרונים העשויים מסוג קצף אחד, וישנם כאלו העשויים משני סוגי קצף או יותר. מגוון פתרונות שינה המוצע על ידי מזרונים מתקדמים ממזרונים איכותיים הוא רחב ביותר, כך שכמעט לכל בעיית שינה ולכל העדפת שינה ניתן להתאים פתרון הולם. הבחירה תלויה בתקציב, בנוחות ובדרישות האורתופדיות.

פתרונות לשינה יחודיים מבית בפולירון

כפי שכבר הוסבר, מזרון טוב הוא מפתח לאיכות חיים גבוהה ברמה היום-יומית. לכן, ישנה חשיבות גדולה לקניית המזרון אצל חברה, אשר מציעה פתרון שינה איכותי. חברת פולירון הידועה היא המקום בו תוכלו למצוא מגוון פתרונות שינה תחת קורת גג אחת. במשך למעלה מארבעים משנות פעילות, חברת פולירון פועלת בכל העת, על מנת להציע לכם את פתרונות השינה ואת פתרונות אירוח הטובים ביותר- אלו שעשויים מהחומרים המשובחים ביותר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, אלו שעומדים בתווי התקן המחמירים ביותר ואלו שיחזיקו מעמד למשך זמן רב. חברת פולירון מציעה לכם מגוון מזרונים במחירים משלתמים, והצוות המקצועי של חברת פולירון יעמוד לרשותכם במהלך חמש עשרה שנות האחריות (ולעיתים אף יותר) הניתנות על ידינו. עם חברת פולירון, אתם יכולים לישון בשקט, בנוחות וללא כאבים, למשך שנים רבות. הדרך לשדרוג איכות השינה מתחילה בקנייה מוצלחת בחברת פולירון.

מאמרים נוספים
מזרונים זוגיים

הרבה זוגות מעוניינים לרכוש חדר שינה חדש, אך הם יודעים כי לא רק כעיצוב חדר השינה קובע, כי אם הנוחות של השינה שמקורה בבחירה מושכלת

מיטות חשמליות

אחד מסוגי המיטות הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הוא המיטות החשמליות. מיטות חשמליות הינן מיטות, אשר כוללות מנגנון חשמלי לכל אורכן, שבאמצעותו יכול המשתמש לכוון את

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00