לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

פתרונות אירוח לבתי מלון

שיתוף ב facebook
מזרנים, ספות ופתרונות אירוח לבתי מלון, צימרים ומוסדות. פולירון הוקמה ב-1971 ונמצאת בבעלות קיבוץ זיקים. החברה עוסקת בייצור ושווק מזרנים, מיטות זוגיות, מנגנונים חשמליים מתכווננים, ספות ופתרונות אירוח, ההתמחות שלנו מתמקדת בעולם השינה. פולירון ידועה כחברה הגדולה בישראל לייצור ושווק מזרנים אורטופדיים ללא קפיצים ועם קפיצים. קו המוצרים הייחודי של פולירון המיועד לבתי מלון, מוסדות, פנימיות, בתי הארחה וצימרים מתאפיין בהתאמה הפונקציונאלית של המוצרים ואיכותם הגבוהה ומבטיח אריכות ימים למוצרים וכן טיפול ואחזקה קלים ופשוטים. כל פתרונות השינה של פולירון מיוצרים בישראל והמוצרים מסומנים בתו ישראלי מטעם התאחדות התעשיינים בישראל. אנו רואים בתו זה חשיבות מתוך הבנה כי קניית מוצרים ישראליים מחזקת את כלכלת המדינה, תורמת לפיתוח התעשייה המקומית וליצירת מקומות עבודה.
פיתוחים טכנלוגיים מובילות וחדשנות

פולירון מובילה את עולם השינה ועוסקת בחדשנות טכנולוגית עיצובית ותפישתית, כך תוכלו לשלב בבית המלון פתרונות שינה התומכים ומעצימים את הקונספט אותו משדר בית המלון.

 

ליצירת קשר וקבלת מידע – אורי מור , סלולרי: 052-3962550

מזרן ארומטי המפיץ ניחוחות ייחודיים הגורמים להרגעות ושלוות נפש וגוף המעצים את חווית ה Wellness של אתר הנופש.

חגיגה של צבעים וצורות, אינסוף אפשרויות ושילובים מיוחדים, מעניינים ומקוריים להשלמת הקוספט והשפה העיצובית אתר הנופש.

ניתן להזמין את כל מוצרי ריהוט עפ”י מפרט מיוחד , לפולירון הידע הטכני, המכשור וכוח האדם המקצועי והמיומן להכנת כל מוצר עפ”י מפרט ייחודי המותאם לכל לקוח ולקוח לדרישותיו ולצרכיו.

המותג פולירון הפך למותג נחשב בשוק הישראלי, המשלב את מיטב הטכנולוגיות החדישות וחומרי הגלם , באישור תו התקן האירופאי של איכות הסביבה , פולירון תמיד נתנה דגש לאיכות המוצרים ושירות ללקוח, המנוהלים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

צריכים עזרה?
תרגישו בפולירון* לפנות אל היועצים שלנו עם כל שאלה!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
*אמרתם פולירון, אמרתם נוח.