לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

קליימיט קונטרול מסדרת לייזי בר

• צד קיץ מורכב משכבות של ציפה מבד cooler מקרר ומפנק ושכבת COOL לטקס נעימה וקרירה המעניק תחושה קרירה ונעימה במהלך השינה.
• צד החורף משלב בד warmer עם שכבת smart ויסקו ליצירת תחושת חימום ללא צורך באמצעי חימום חיצוניים.
• גובה המזרון 30 ס”מ בהרכב של שכבות ספוג פולימרי וכולל ציפה שניתנת להסרה ולכביסה.
• מגיע ברמת קשיחות בינוני 3 או קשיח 4

נקה

4,4906,100 3,368 - 4,575

טכנולוגיות
  • ניתן לקבל את המזרן בהרכב של שכבות ספוג פולימרי בדרגות קושי שונות, או קפיצי פוקט מבודדים בשילוב שכבות ספוג פולימרי בדרגות קושי שונות .
  • גובה 30 ס"מ
משלוחים והחזרות

במשלוח לכתובת המבוקשת בתוך 14-17 ימי עסקים (כחודש בימי קורונה) ממועד קבלת הודעה אודות אישור הזמנה שבוצעה. בהמשך יתואם יום ושעת הגעה. לא יבוצעו משלוחים בימי שישי וערבי חג. המשלוח לאזורים בישראל בהתאם למדיניות המשלוחים שנהוגה בפולירון.

ניתן להחזיר את כל מוצר כנגד החזר כספי בצירוף חשבונית, עד שבועיים מתאריך הרכישה בכפוף לכך שהמוצר הוא באריזתו המקורית הסגורה. הלקוח יישא בעלות דמי החזר בשיעור דמי המשלוח שנגבו ברכישה או כפי שיסוכם עם שירות הלקוחות של פולירון.

על אף האמור לעיל לגבי מזרנים יחולו ההוראות הבאות: ניתן להחזיר מזרן בתוך 30 יום מהרכישה גם אם הוצא מאריזתו ובתנאי שהבד החיצוני נשאר נקי (ללא כתמים קרעים כיווצים ופרימות), הוא במידות סטנדרטיות נפוצות של 140/190  160/190  200/160,  הוא מוחזר בצירוף ובתוך אריזתו המקורית שנשמרה בשלמותה (למעט פתיחת האריזה ללא קריעה) ובצירוף חשבונית רכישה. הלקוח יקבל החזר כספי בניכוי עלות דמי החזר בשיעור דמי משלוח  ועלות נוספת של  300 ₪ ו/או כפי שיסוכם עם שירות הלקוחות של פולירון במס .08-6746607.

ניתן לתאם החלפה לדגם אחר. 

מקומי
ניסיון
אחריות
צריכים עזרה?
תרגישו בפולירון* לפנות אל היועצים שלנו עם כל שאלה!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
*אמרתם פולירון, אמרתם נוח.
ימים
שעות
דקות
שניות