לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

מזרנים אורטופדיים

כאשר אתם מתחילים לחוש כאבים בצוואר או באזור הגב, זה לא בהכרח שיש לכם בעיה רפואית, כדאי כי תיזכרו טוב, מתי בפעם האחרונה החלפתם מזרן. בדרך כלל, מזרן מחליפים בין 6-8 שנים. כדאי לא לחסוך כעל רכישת מזרנים, היות ומדובר על איכות חיים גבוהה יותר. חשוב למצוא מזרנים אורטופדיים שיתאימו למבנה גופכם. מומלץ להגיע לאולם התצוגה ולבדוק את נוחותם של מזרנים אורטופדיים. שנת הלילה היא חשובה מאוד והגוף חייב להיות נתמך באמצעות מזרן אורטופדי טוב ותומך. אם חשבתם לרכוש מזרנים אורטופדיים כדאי לפנות לחברות המובילות כמו חברת מזרני פולירון שידועה כהחברה הטובה ביותר בענף ייצור מזרנים אורטופדיים איכותיים מהרבה סוגים כמו קפיצים, וויסקו, לטקס ועוד. ניתן למצוא מזרנים אורטופדיים זוגיים בגדלים שונים ואם המיטה שלכם גדולה במיוחד, תוכלו להזמין מזרן אורטופדי בגודל של המיטה שלכם.

היכן לרכוש מזרנים אורטופדיים איכותיים?

ניתן לרכוש מזרן אורטופדי איכותי רק בחנויות המורשות שמוכרות שמות ידועים של מותגים בתחום המזרונים כמו מזרני פולירון שידועים בתחום המזרונים כבר ארבעים שנה בייצור האיכותי ובמזרנים הבריאים שהם מייצרים ממגוון חומרים שיוכלו להתאים לכל אחד מכם. בגלל התופעה הידועה של הרבה אנשים שסובלים מכאבי גב וצוואר, חשוב כי ירכשו מזרן אורטופדי שיקל עליהם בהרבה בחינות. התמיכה של כל הגוף, כאשר ישנו מזרן אורטופדי איכותי, שיגרום לגוף לנוח ולא להפעיל עליו לחץ חזק מדי. גם אלה שמעוניינים להחליף מזרנים אורטופדיים, כדאי כי ינסו את מזרני פולירון שהם נחשבים לטובים ביותר וזמן העמידות שלהם היא למעלה מעשר שנים, מה שאין באף מזרן אורטופדי. כל אחד רגיל לקושי מסוים של מזרן אורטופדי ולכן כדאי כי יהיה מוכר שייעץ לכם ויורה לכם כיצד לבחון את המזרנים האורוטופדיים השונים באולם התצוגה.

לדאוג לגופכם באמצעות מזרן אורטופדי

גם הגוף שלנו זקוק לתחזוקה נכונה, ככל שעוברים השנים, עלינו לדאוג לגופנו מבעוד מועד ושינה זה הדבר החשוב ביותר למנוחה נכונה של הגוף. לא פעם, שמעתם על אנשים שקמים מדי בוקר עם כאבים באזורים של הגב והצוואר, בדרך כלל אחת הסיבות הידועות הן מזרון שאינו אורטופדי או שאולי פג זמנו של המזרון והוא כבר ישן. מזרון אורטופדי, יש לרכוש כל 8 שנים בערך ולזכור, מתי רכשתם אותו. עבור בני נוער, יש מזרן אורטופדי שיתאים להם, עבור אוכלוסייה מבוגרת ישנם סוגי מזרונים אורטופדיים שמתאימים להם וכדומה. כמו בכל מוצר, האחריות הינה גורם חשוב, אם קיבלתם הרבה שנות אחריות, יותר מכל מוצר אחר, סימן שמדובר על חברה שבטוחה במוצרים אותה היא מייצרת ואם במזרונים עסקנן…אז חברת מזרוני פולירון, הינה החברה היחידה המעניקה אחריות של 15 שנה. כל חברת מזרונים אחרת תעניק אולי 5 שנות אחריות, אך לא יותר מזה, היות ותוחלת החיים של מזרון לא עולה על יותר משמונה שנים אבל רק מזרוני פולירון יכולים להחזיק מעמד יותר מעשר שנים וליתר דיוק, 15 שנה.

השקענו זמן רב במעבר בין החנויות השונות, התנסינו למשך כמה לילות בכמה סוגים של מזרונים ולבסוף מצאנו ובחרנו מזרן אורטופדי המתאים לנו ביותר. עכשיו, מה שאנחנו צריכים לדעת זה כיצד יש לשמור עליו, על מנת ליהנות מתכונותיו הטובות לאורך זמן. תחזוקת המזרן כוללת, בראש ובראשונה, היפוך וסיבוב של המזרן לעיתים קרובות. הסיבה לכך היא להימנע ממצב של משקעים במזרן, אשר נוצרים בשכיבה על נקודה מסוימת לאורך זמן. ניתן לשמור על המזרן גם על ידי שמירה על נקיונו- נקיון קבוע של המזרן מונע את הצטברותו של אבק, כאשר האבק עלול לגרום להופעתן של תופעות אלרגיות שונות.

רכישת מזרן אורטופדי בטיחותי

כאשר מדובר על בטיחותו של מזרן אורטופדי שאנחנו רוכשים, מדובר לא רק על היכולת של המזרן לתמוך בשרירים ובעצמות שלנו באופן מיטבי- מזרן אורטופדי בטיחותי הוא כזה אשר מיוצר מחומרים מעכבי בעירה. חומר זה מבטיח, שבמידה ופורצת שריפה בחדר השינה שלכם, על מזרן אורטופדי, מכל סיבה שהיא, השריפה לא תתלקח, אלא תישאר ברמה נמוכה יחסית, מה שיאפשר להשתלט על השריפה ולכבות אותה במהירות. למעשה, התקן היום מחייב את בניתם של המזרנים מבדים בעלי יכולת עמידות באש, בכל מזרון אורטופדי המיוצר בארץ. ניתן לדעת האם המזרן האורטופדי שלכם מכיל חומר מעכב בעירה, על ידי בחינת התווית המצורפת למזרן – מידע זה אמור להופיע על גביה. מזרני פולירון אינם מכילים כימיכלים מעכבי בעירה כלשהם, ועדיין הם עומדים בדרישות התקן למזרנים ביתיים (וגם למזרנים למוסדות)

בצעו סקר ברשת לגבי מזרנים אורטופדיים

היום בעידן האינטרנט, נוכל למצוא הכל, במיוחד כאשר אנו מחפשים מוצרים שונים. תוכלו להתרשם מסוגי המזרנים השונים של חברות מזרנים ידועות, להיכנס לפורומים השונים ולקבל חוות דעת מגולשים, שיכולה להיות אינדיקציה טובה מאוד עבורכם. ייתכן ותתבלבלו לגבי שמות החומרים שמהם עשויים המזרנים האורטופדיים האיכותיים כמו, וויסקו, פילוטופ, פוליאוריטן, לטקס? אל תיבהלו ותתבלבלו, אלא התמקדו בהסברים של כל המזרנים כבר ידברו אליכם בשפה שתהיה מובנת לכם, לאחר שקראתם על הסוגים השונים שמהם מייצרים היום מזרונים איכותיים. חברות שמייצרות מזרנים, יש להם ביקורת איכות קפדנית כמו לחברת מזרני פולירון שנמצאת כל העת בפיתוח של מזרנים מהמשוכללים והמתקדמים ביותר.

הגוף שלכם כבר יבחר עבורכם מזרן אורטופדי נוח...

הגוף הוא המדד הטוב ביותר לבחירת מזרנים אורטופדיים. יש לנסות כמה מזרנים עד שתחושו בנוח, ייתכן וסיורים אלה יגזלו מכם לא מעט זמן אבל היות ומדובר בשינה שלכם, כדאי להקדיש זמן למציאה ובחירה נכונה של מזרן אורטופדי שישרת אתכם למשך שנים רבות לשינה מליאת הנאה עם אנרגיות מחודשות שתרגישו בכל בוקר. אם מדובר על מזרן אורטופדי זוגי, כדאי כי תיקחו אתכם את בת הזוג, כך שתוכל לנסות גם היא את המזרן עליו תישנו למשך השנים הבאות.

קראו עוד: מזרני קפיצים במחירים מקפיצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם