נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

מזרני קפיצים

שוקלים לקנות מזרן חדש לחדר שינה חדש? או להחליף את המזרן הקיים? ישנם זוגים רבים של מזרנים בשוק, ואחד הנפוצים ביותר בהם הוא מזרון הקפיצים. מזרון קפיצים הוא, שכשמו כן הוא, מורכב מרשת של קפיצי ברזל, העשויים בצורת שעון חול, והמפוזרים לכל אורך המזרון. כשמדובר  על מזרון קפיצים, ניתן לדבר למעשה על שני סוגים של מזרון קפיצים: הסוג הראשון הוא מזרון המורכב מקפיצים משולבים (נקרא גם "קפיצי בונל").

  • קיפר פוקט ספרינג
  • ויסקו פרו/לטקס פרו
  • ספרינג פרש
  • פולירון פוקט ספרינג

בסוג זה, שהינו ותיק מאוד, הקפיצים משובלים אחד עם השני, ולמעשה יוצרים רשת אחת לכל אורך המזרון. הסוג השני של מזרן קפיצים הוא מזרן קפיצים מבודדים (או מזרן קפיצי שרוול): במזרן זה, כל קפיץ מוכנס לשרוול מיוחד משלו, ובכך הוא למעשה מבודד משאר הקפיצים המרכיבים את מערכת הקפיצים שבמזרן. משמעות הבידוד היא, שלחץ המופעל על קפיץ אחד (או על מספר קפיצים סמוכים), לא משפיע על תנועתם של קפיצים אחרים, הנמצאים באזור אחר של החדר. סוג זה הינו טוב יותר למזרון זוגי, לשני בני הזוג יכולים להיות דפוסים שונים של שינה (למשל, אחד מסתובב הרבה בלילה, בזמן השינה, והשני לא), ועם מזרן קפיצים, שני בני הזוג יכולים לישון בנוחות לאורך כל הלילה.

היתרונות החשובים במזרון קפיצים

מזרן הקפיצים מגיע עם כמה יתרונות חשובים: הוא מגיע בדרגות קושי שונות (רך או קשה) והוא עשוי בטכנולוגיה ותיקה- מה שמעיד על אמינותה ומה שמוזיל את מחירה. מנגד, יש לציין כי רמת העמידות שלנו לאורך זמן היא נמוכה יותר בהשוואה למזרנים אחרים בשוק, שאין בהם קפיצים, אך עשויים מחומרים מתקדמים יותר. עם זאת, גם כאן, ניתן למצוא מזרני קפיצים איכותיים יותר ופחות. לכן, אם ברצונכם לרכוש מזרן קפיצים, וודאו כי הרכישה מתבצעת מידיה של חברה וותיקה ומיומנת, שיכולה לערוב לאיכות הקפיצים לאורך זמן.

חברה מקצועית יכולה גם להציע לכם התאמה אישית, מוכוונת ככל האפשר, לסוג השינה שלכם ולבעיות גב, אם ישנן. ייעוץ מקצועי יוכל, ראשית, להראות לכם האם בכלל מזרון קפיצים מתאים לשינה שלכם- ייתכן כי במשך שנים ישנתם על מזרון מסוג מסוים מתוך הרגל וחוסר מחשבה, אך למעשה, מזרון זה לא רק שאיננו אידיאלי עבורכם, אלא אף מזיק לכם. במידה והצוות המקצועי בחנות הגיע למסקנה כי מזרון קפיצים הוא אכן סוג המזרון המתאים לכם, הוא יוכל להתאים לכם את סוג מזרון הקפיצים אשר מתאים לכם יותר.

מזרוני קפיצים בפולירון

לעיתים, המחשבה על מזרון קפיצים יכולה להעלות בדעתנו מזרון ישן, שיש בו שקע עמוק, לאחר שנות שינה רבות.... הדימוי הזה לא רלוונטי בכל מה שקשור לחברת פולירון. אנחנו, בחברת פולירון, מציעים לכם מזרני קפיצים שמיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הטכנולוגיות הללו תורמות לחלוקה נכונה של עומס הגוף על המזרון ותורמים לאיכות שינה מושבחת. יש ברשותנו גם מזרני קפיצים שכוללים שכבת ויסקו או לטקס, המורכבים עליהם- אותם חומרים מתקדמים, ששמם נודע זה מכבר כתורמים לשינה משובחת.

בקניית מזרן קפיצים מסוג זה, אתם למעשה נהנים מאיכות שינה משופרת עוד יותר, המורכבת מיתרונות של כמה טכנולוגיות ייצור מזרנים. כל מזרן קפיצים שיוצא מחברת פולירון, מלווה לא רק בטכנולוגיות מתקדמות, אלא גם בתווי תקן אירופאיים מחמירים, בתקופת אחריות ארוכה (אחריות לחמש עשרה שנה לפחות), ובשירות מקצועי מצד צוות העובדים של חברת פולירון- שירות שמתבסס על למעלה מארבעים שנות נסיון עם מזרונים. לכן, בטרם תרכשו מזרון מכל סוג שהוא, מומלץ ביותר לעבור קודם דרך חברת פולירון.

למידע נוסף על: איך לבחור מזרן
למידע נוסף על: מיטות מתכווננות