נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementהצהרת נגישות


הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

ספות נוער

כאשר הנער או הנערה מתבגרים, יש להחליף להם את הריהוט בחדרם. רוב הנערים והנערות אוהבים לארח חברים בחדרם ובימי החופש וסופי שבוע, הם אפילו יזמינו חברים שיוכלו לישון איתם בחדרם. זו הסיבה בדיוק, שיש לרכוש ספת נוער איכותיות שיחזיקו מעמד לכמה שנים טובות. האיכות של ספות נוער היא חשובה והמזרון חשוב אפילו יותר, היות ובגיל ההתבגרות, יש צורך לתמיכה טובה של הגוף כאשר עצמות הנער או הנערה מתפתחות והורמון הגדילה, פעיל בשעות הלילה.

  • ספות נוער מדגם דרור
  • ספות נוער מדגם אנפה
  • ספות נוער מדגם מורן
  • ספות נוער מדגם גלים
  • ספות נוער מדגם ירדן
  • ספות נוער מדגם צלמון

ניתן למצוא ספות נוער שביום הן ספות שנראות כספות אירוח ובלילה הן הופכות למיטה נוחה, אורתופדית שמעניקה שינה ערבה ובריאה. אחת מהיצרניות הידועות בארץ של ספות הנוער היא חברת פולירון שמייצרת שנים פתרונות שינה ומזרונים מגוונים ואיכותיים לכל רובדי הגילאים. חברת פולירון, מייצרת מזרונים, מיטות, חדרי שינה, כריות מחומרים איכותיים ומשוכללים ואפילו מייצאת לחו"ל, כי התקן של פולירון תואם לתקן של אירופה. חשוב כי הצבעים בהם צבועה ספת הנוער, לא יהיו רעילים. יש לוודא כי ספות הנוער עשויות מבד איכותי והמסגרת של הספות עשויה מעץ מלא, שכן זה החומר האורגני הטוב והבריא ביותר לנוער, כאשר מדובר על מיטות או ספות

ספות נוער כיום קלות יותר לפתיחה ולשימוש

כאשר ישנה ספת נוער, חשוב כי יהיה קל לנער או לנערה, להחזיר אותה למצב של שייבה לאחר שאירחו או ישנו עליה. המנגנון, חייב להיות קל לפתיחה או סגירה. משיכה קלה של החלק התחתון בספת הנוער, יכולה להביא אותה למצב הרצוי לכם, אם לשינה או אם לישיבה. ניתן להוסיף לספת הנוער, כריות מעוצבות, שיקנו מראה חם ונעים או אפילו מעוצב שיתאים לעיצוב הכללי בחדר השינה של הנער או הנערה.

יש למצוא ספת נוער שתהיה גדולה, כי נערים ונערות גובהים המון בגיל הזה וחשוב כי ברכישה של ספת נוער הם ירגישו בנוח. ניתן למצוא ספות ילדים שהן נפתחות לשתי מיטות יחיד, או למיטה זוגית אחת. ניתן למצוא מיטה זוגית או מיטה וחצי המתאימה לנער או לנערה, הבחירה של ספת הנוער תהיה על פי הרגלי האירוח של הנער או הנערה. יש לשים לב לפרקטיות לצד העיצוב של הספה. אחת מהחברות הידועות לייצור ספות נוער היא חברת פולירון, המתמחה בכל פתרונות השינה וניתן למצוא בחנויות המורשות למכירה של מוצרי פולירון את ספת הנוער שתוכל להתאים לכם בדיוק על פי הצרכים שלכם.

בררו כמה שיותר פרטים על ספות נוער

לפני שתתחילו לחפש את ספות הנוער באיכויות שונות, בררו בפורומים השונים לגבי המלצות הגולשים, אתרי אינטרנט ומותגים ידועים ובטוחים יותר כמו חברת פולירון שמייצרת ומייצאת כבר שנים את כל פתרונות השינה האפשריים. ניתן לראות את הקטלוגים של ספות הנוער באינטרנט כמו הקטלוג של חברת פולירון, הידועה כחברה הטובה ביותר בארץ לייצור של מזרונים איכותיים, בריאותיים ופתרונות שינה כמו מיטות, חדרי שינה, מזרונים מכל הסוגים, כריות בריאות ועוד.

יש לבחור בחנות רצינית, כמו חנות מפעל של חברה ידועה כמו חברת פולירון שיש לה אולם תצוגה ענק בו תוכלו להתרשם מהמגוון הרב של המיטות, המזרונים וכן, ספות הנוער איכותיות שיתאימו לכם בדיוק, על פי הצרכים ומידות החדר. אם הנער או הנערה הם אסתמטיים או שהם רגישים לאבק או חומרים מסוימים, חשוב כי תציינו זאת באזני המוכר, בכדי שיתאים לכם את ספת הנוער העשויה מחומרים טבעיים ולא צבועה בחומרים כימיים ומסוכנים לנשימה. יש לבדוק כי התקנים של ספות הנוער יהיו: ISO ,V2A, אלה הם התקנים המוכרים ביותר שמעידים על איכות וייצור בתו תקן גבוה.

אפשריות איחסון רבות עם ספות נוער של פולירון

כעולנו כבר יודעים שספות לנוער אינן זולות, ברגע שמצאה חן בעיניכם ספת נוער בררו לגבי האמינות של החברה שייצרה אותה וכן, תקופת האחריות של המפעל או החנות ממנה רכשתם ספת נוער. חנות המפעל של חברת פולירון, ולירון, תעניק אחריות של 10 שנים על מוצריה, מה שמראה על הביטחון של החברה במוצריה והאיכות הגבוהה של המוצרים השונים שנמכרים בחברת פולירון. יש לרכוש את ספת הנוער שאתם מעוניינים לרכוש בחנויות או אולמות תצוגה של מפעלים ידועים שיש להם מבחר רב של מוצרי שינה כמו מיטות, ספות אירוח, ספות נוער, חדרי שינה, מזרונים ועוד.

בפולירון, תוכלו למצוא מבחר אדיר של ספות עם מזרוני קפיצים, ספות עם מזרוני פוליאוריטן, ספות עם לטקס, פתרונות אירוח, ספות ויסקו ומזרן טיולים חשוב כי תגיעו לחנות מפעל שיש לה את המגוון הרב והאפשרויות של המזרונים הנמצאים בספות, כך שתוכלו לבחור גם ספת נוער וגם את המזרון שתיהנו לישון עליו, במיוחד, כאשר ישנן כה הרבה אופציות מבין בחירת המזרונים השונים. גם הבדים יש לבחון אותם בספות הנוער, שכן, ישנם בדים נושמים מאיכות גבוהה מאוד תמיד חשוב שיהיו לכם טיפים יעילים לרכישה של מוצרים מסוימים במיוחד מוצרי צריכה כה חשובים כמו ספות נוער.