כיצד בוחרים מזרן נוח ואיכותי?

איך בוחרים מזרן? התמחות ומבחר – מומלץ לפנות לחנויות המתמחות במכירת מזרנים, ספות נוער ומיטות. כנס למספר חנויות, שכב על כמה מזרנים, הרגש את הנוחות והקשב להמלצות המוכר.ת. חברה/מותג ידוע – קנה מחברה רצינית ומוכרת ששמעת עליה ועל השירות האיכותי שלה.ת. איכות, אמינות ואחריות – יותר שנות אחריות מעלה את רמת הבטחון באיכות המוצר. חברה הנותנת יותר שנות אחריות, מאמינה במוצר שהיא מייצרת, ויודעת למה! אחרי שקבלת את מה שציפית בשלושת הסעיפים הקודמים בדוק מחיר. קניה זהירה וסבלנית, תשפר את הסיכוי לקבל את התמורה המקסימלית לכספך, במזרן שישפר לך את איכות החיים!

 

מה עדיף מזרון קפיצים או מזרן ללא קפיצים?

במזרן קפיצים הגוף נתמך על ידי “ראשי הקפיצים” עליהם פרוסה שכבת הנוחות.יש כאלה שיעדיפו את תחושת הקפיציות. אם קניתם מזרן קפיצים, הקפידו על שילוב טכנולוגיה המונעת תזוזת צד אחד במזרן, כשמזיזים או קמים מצידו האחר.
במזרן ללא קפיצים התמיכה הינה על שטח מקסימלי, הומוגנית יותר והמזרן גמיש וללא תחושת קפיציות – זה סוג מזרן שנמליץ לכם.

ש. מה יותר בריא מזרן קשה או רך?

ת. מזרן אינו מוצר בריאותי אלא מוצר המשפר את איכות החיים ולכן מה שחשוב הוא שהמזרן יהיה לכם נוח, ותשנו עליו טוב לאורך שנים. למידת הקושי אין משמעות בריאותית!

האם מזרן קפיצים מתאים לכאבי גב?

בדרך כלל יתאים מזרן מעט קשה מהמזרן הרגיל. מומלץ שיהיה מזרן ללא קפיצים עם “שטח תמיכה” מקסימלי.

ש. איזה ספת נוער לקנות לילדים?
  • ת. מה שחשוב בספה הוא המזרן. טוב שיכיל לטקס או ויסקו, חומרים משדרגים המצביעים על השקעה באיכות המזרן.
  • ת. ארגז מצעים חלק, עמוק, עם תמיכות לשיפור עמידתו.
  • ת. בד איכותי שישרוד לאורך זמן. אחריות ושרות ברמה גבוהה.
  • ת. מנגנון מבטל “השראה חשמלית”, המגן על הילד בשנתו, מהשפעות אלקטרו מגנטיות של מנוע “ראש המיטה”.
ש. מה ההבדל בין ויסקו ללטקס?

ת. לטקס הינו חומר גלם המופק מעץ הגומי ומוקצף כדי לקבל את תכונות הרכות והצמיגות.
ת. ויסקו הינו חומר פולימרי “עצל” שחזרה למצבו הרגיל (אחרי לחץ) איטית, תכונה המאפשרת השוואה ופיזור לחצים של הגוף השוכב עליו. איכות שני המוצרים המיובאים בדרך כלל מאירופה טובה מאד, ונהוג לשלב אותם בשכבות הנוחות של המזרן.

במה אנחנו שונים מחברות אחרות? בקיצור למה פולירון.

חברת פולירון עוסקת בתחום המזרנים ומוצרי השינה כבר מעל 40 שנה ובעלת ניסיון רב בייצור מזרנים ומוצרי שינה ברמה הגבוהה ביותר בישבלכם.
איכות בלתי מתפשרת העומדת בקריטריונים הקשוחים ביותר המקובלים בעולם ו-15 שנות אחריות ואמינות של קיבוץ. השרות הטוב ביותר בתחום מוצרי השינה בישראל בשילוב טכנולוגיות ייחודיות שנרכשות באישור תקן של איכות הסביבה האירופאי.
אנו עושים ונעשה הכל כדי לעמוד בציפיותיך כלקוח פולירון.

מאמרים נוספים
מזרני 2023

סגנונות עיצוב חדשים לחדרי שינה חייבים להתאים גם לסוג המזרן כדי ליצור הרמוניה כל שנה מביאה את הטרנדים האופנתיים שלה בעיצוב פנים ובעיקר בעיצוב חדרי

פתרונות אירוח

לא לכולם הבתים מרווחים וגדולים. ישנן דירות שהחללים שלהם קטנים, אבל מה עושים כאשר מגיעים אורחים מרחוק והם נשארים ללון? היום, ניתן למצוא את פתרונות

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00