מזרן או מזרון

גם מי שמכיר את הגוף שלו הכי טוב יכול לגלות הפתעות במזרן מסוג חדש שלא תיאר לעצמו שיתאים לו בצורה מושלמת ויהיה נוח, תומך ומרגיע לשנת לילה מושלמת

הטכנולוגיות של ייצור מזרנים מתפתחות מדי שנה ובזכותן יצרני מזרנים איכותיים מציעים לכם מזרנים חדשניים שמספקים תמיכה מושלמת ושנת לילה מושלמת. זה חשוב במיוחד לכל מי ששם לב שמשנה לשנה דרישות הגוף משתנות והופכות תובעניות יותר, כך שאין ספק שכדאי לצאת למסע חיפושים אחר המזרן המושלם השנה. חברת פולירון מציעה לכם את מיטב החידושים של טכנולוגיית ייצור המזרנים, שנשענים על עקרונות ברזל שמספקים לנו שינה בריאה ובטוחה.

היתרונות במזרן איכותי

צעירים מאוד יודעים שאלא אם כן הם בעלי בעיה בריאותית, בכל מקום שיניחו את הראש יצליחו להירדם. ככל שמתבגרים לגוף מתווספים נוקשות בפרקים, עומס על השלד ועמוד השדרה, משקל ועוד בעיות שנוצרות כתוצאה מעבודה פיזית ומאורח חיים יושבני מדי. מכיוון שרוב האנשים אינם מנהלים אורח חיים בריא ופעיל גופנית, מזרון איכותי ומתאים להם הוא קריטי כדי לספק שינה טובה, למנוע בעיות שלד ועמוד שדרה ולאפשר לגוף להרפות את טונוס השרירים המאומץ. המזרן אמור לתקן את כל זה בשנת לילה בריאה ונוחה ולכן חשוב להתאים מזרן טוב שתומך בגוף ואינו מאמץ את השרירים גם בלילה, אינו  מפעיל לחץ על נקודות התורפה כמו האגן, הצוואר והגב התחתון, והוא עשוי גם מחומר נושם, מעולה ונוח לתחזוקה.

איך בוחרים מזרן?

מזרום בוחרים לפי כמה קריטריונים, כשהחשוב בהם יהיה תמיד התקציב, אבל זכרו שבכל מפעל מזרנים יש תמיד מבצעים ויש גם מזרנים איכותיים בתקציב נוח יותר. השיקול השני הוא מה תומך בגוף שלכם לפי גודל, משקל ומבנה גוף. מזרן איכותי מחזיק לשנים רבות ואתם תדעו זאת לפי תקופת האחריות שתקבלו מהמפעל, לפחות לעשר שנים.

כדאי לחשוב על השנים הבאות ולהתאים מזרן שיחזיק אתכם גם בגיל מתקדם יותר ובמיוחד אם אתם זקוקים לתמיכה מיוחדת בגלל בעיות בריאות. כאן כדאי לבדוק אם המזרן הוא מה שמתאים לכם מבחינת דרגת הקשיות שלו ואופן פיזור המשקל עליו. מבחינת תחזוקה, מזרן קפיצים יחייב אתכם להשתמש גם בשואב אבק כדאי לתחזק אותו נכון, אז קחו בחשבון גם מזרן שעשוי מחומר כמו ויסקו או לטקס, במיוחד אם אתם סובלים מרגישויות לאבק.

מה צריך לבדוק כשקונים מזרן?

יש כמה דברים שצריך לבדוק כשקונים מזרן עוד בחנות. ראשית, האם הוא עם קפיצים או לא? זה חשוב משום שזה קובע גם את הנוחות שלכם ולכן יש לבדוק את המזרן בחנות ולנסות אפילו כמה תנוחות ליתר ביטחון. דבר נוסף שיש לבדוק הוא האם ילכו לקראתכם וייתנו לכם תקופת ניסיון ומהם התנאים לתקופה כזאת? בדקו אם המזרן הוא דו צדדי ובכך הוא מאריך את חייו.

בכל תקופה מסוימת יש להפוך את המזרן בגלל הלחץ שמופעל עליו, וכדי “לאזן” אותו שוב ולא לגרום לשקעים. בדקו ממה עשוי המזרן ומאיזה שכבות, והאם אתם רגישים ללטקס או לחומר כלשהו. זהות היצרן חשובה כדי לדעת אם הוא מגיע מבית טוב שגם נותן לכם אחריות עליו. בדקו אם יסכימו לייצר לכם אותו במידות שונות אם יש צורך בכך, ואם יש אפשרות לשתי דרגות שונות של קשיות באותו מזרן.

מה חשוב לדעת

חשוב לדעת שלא בכל גיל תיהנו מאותה נוחות על המזרן שהכרתם עד אז ולכן יש לנסות חומרים חדשים שעשויים לתמוך בכם טוב יותר. הישארו פתוחים להתנסות במזרנים חדשים ומתקדמים יותר, משום שייצור המזרנים היום מציע לכם פתרונות טובים יותר לדרישות שונות ומגוונות.

מאמרים נוספים
כיצד לעצב נכון את חדר השינה?

להירדם בלילה ומתעורר בבוקר עייף ועצבני – חייב לבצע שינוי כלשהו. שנת לילה טובה הינה הכרחית למען בריאות הגוף והנפש. על מנת להבטיח לעצמכם שינה

איך לבחור נכון ספת נוער

מחפשים ספת נוער חדשה לבן או לבת הצעירה? מבולבלים מהיצע הרב של ספות הנוער המוצעות כיום? אם חשוב לכם למצוא ספות נוער נוחות, כמו אלו של

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00