מזרן שיאצו

מזרן איכותי העשוי מספוג תומך למספר רב של טיפולים. המזרן שיאצו מתקפל לשלושה חלקים ונוח לאיחסון
מזרן שיאצו לרוגע ולשלווה שלכם

מזרן שיאצו שייך לקטגוריה מיוחדת במינה של מזרנים הקיימים היום בשוק. כמעט כל המזרנים הנמכרים היום בחנויות, הם מזרנים אשר מיועדים לתמוך בשינה שלנו- פעולה שנמשכת בכל לילה זמן רב. מזרנים כמו מזרני שיאצו או מזרנים לביצוע פעילות ספורט הם מזרנים אשר נועדו לתמיכה בגוף שלנו לפרק זמן קצר יותר, שבמהלכו אנחנו מבצעים פעילות מאומצת יותר. בהתאם לכך, מזרנים אשר משמשים אותנו לשיאצו לפעולות אחרות, הם מזרנים קטנים יותר וקלים לקיפול ולאחסון. בכל מקרה, חשוב לבחור מזרן מחומרים איכותיים, אשר יתמוך בשרירים שלנו בצורה טובה. מזרן שעשוי מחומרים לא איכותיים, יסב לגוף שלנו נזקים, בדיוק כמו שינה על מזרן לא איכותי שנמצא בחדר השינה שלנו.

בחירה נכונה של מזרן שיאצו

בגלל ההבדלים בין מזרן שיאצו למזרן שינה, ישנו הבדל גם באופן בחירת המזרן. בבחירת מזרן שיאצו, נייחס משמעות גדולה יחסית לנוחות המיקום והאחסון- עניין שאיננו רלוונטי למזרן שינה, שנמצא במקום אחד דרך קבע. מזרן השיאצו צריך להיות בעל שטח רחב יחסית והוא צריך לספק לנו תמיכה נוחה בכל אורך המזרן- אם ישנם מקומות שבהם המזרן פחות נוח, סימן שמדובר במזרן שאין בו אחידות של חומרים ולא כדאי כלל לרכוש אותו. מאחר והשיאצו לא מתבצע באורח קבע, כדאי לבחור מזרן אשר קל למיקום וקל לאחסון, עד לפעם הבאה שנעשה בו שימוש.

מאמרים נוספים
מיטה מתכווננת לחוויית שינה אחרת

היא הפכה לפופולארית מאד בשנים האחרונות ולא בכדי. המיטה המתכווננת, בעלת יתרונות רבים ומוצעת כיום ברשתות רבות בשוק, מציעה יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע

בחירת מזרון לחדרי שינה מעוצבים

חדרי שינה מעוצבים כוללים בתוכם אלמנטים עיצוביים רבים אם זה בבחירת הצבעים, סגנון המיטה, עיצוב השידות ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר בעת עיצוב חדר השינה

אז מה נח לכם?

כדי לשפר את חווית בחירת המזרן ולעזור לכם לעשות קצת סדר בין הדגמים פיתחנו שאלון קצרצר בדיוק בשבילכם – המתלבטים. כמה שאלות קצרות על הרגלי השינה שלכם יובילו אתכם הישר לדגם המומלץ עבורכם.

מוצאים לך התאמה...

הגעתם לתוצאה הסופית!

אלו הדגמים המומלצים עבורכם – קליק קטן ומשם זה כבר עלינו – לייצר לכם את הטוב ביותר עבורכם.
עדיין מתלבטים? פנו אלינו לייעוץ טלפוני חינם 073-7021719

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם