מזרנים לחדרי שינה מעוצבים

עיצוב של חדר שינה הוא משימה מרגשת ומאתגרת. גם אם מדובר בחדר זוגי, פרטי ואינטימי שאף אחד בדרך כלל אינו נכנס אליו – זה לא אומר שהחדר לא צריך להיות מעוצב או שאין להשקיע מחשבה וזמן בהפיכתו לנוח, פונקציונלי ויפה יותר. למרות שברוב המקרים אין חפצים רבים בתוך חדר השינה כאשר מחליטים על תהליך של עיצוב צריך לקחת בחשבון כל פריט ופריט כדי שהכל ישתלב יחדיו לכדי סגנון עיצובי אחיד.
הכל על חדרי שינה מעוצבים

אין זה חדש שחדר השינה הוא אחד החדרים החשובים בבית. זוגות רבים מייחסים חשיבות גבוהה לחדר הפרטי שלהם ומקדישים לו ולעיצוב שלו זמן, מחשבה וכסף לא מעטים. זו הסיבה שגם המזרן שאותו יחליטו לרכוש למיטה הזוגית שלהם צריך לקחת חלק בעיצוב והוא בהחלט נחשב לאחד מהרהיטים בחדר, באותה מידה כמו שידות הלילה, ארונית האיפור והמראה. ישנם סוגים רבים של מזרנים לבחור מתוכם. ישנם מזרני קפיצים או מזרנים אורתופדיים, מזרנים במידות סטנדרטיות או גדולים ממידות אלה, מזרנים המהווים חלק מחובר ובלתי נפרד מבסיס המיטה ועוד. כל סוג של מזרן מתאים לצרכים אחרים של אלה האמורים לישון עליו וכאמור גם לוקח חלק מהותי בעיצוב הכולל של חדר השינה. מכאן ניתן להבין שישנם משתנים רבים שצריך לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון כאשר מגיעים לשלב של בחירת המזרן המתאים.

כאשר מדברים על חדרי שינה מעוצבים מתכוונים להחלטה על קו אחיד בעיצוב של כל מה שאמור להכיל חדר השינה – בסיס המיטה והמזרן, שידות הלילה, ארונות או שידות נוספים שנמצאים בחדר ואפילו דלתות השירותים וחדר הארונות. עיצוב של חדר שינה גם לוקח בחשבון תליית תמונה או הוספת אביזרים שונים כמו כיסוי מיטה, תליית מדף או וו, העמדת סל לכביסה ועוד.

איך לבחור נכון את המזרן?

בחירה של המזרן הנכון היא תורה של ממש. חשוב מאד להשכיל להתאים את המזרן הנכון למבנה האוטונומי של הגוף וגם כמובן לדאוג לנוחות בעת השכיבה על המיטה והמזרן. לכל אדם יש את התנוחות בהן הוא נוהג לישון ויש להן השפעה על שרירי הגוף ועל השלד כולו ולכן לא כל מזרן יתאים או יהיה נוח לכל אדם. בנוסף לכך ישנם מזרנים בגבהים או עוביים שונים שיש להם השפעה גם על הנוחות וגם על עיצוב החדר ולכן ישנו מכלול של שיקולים להתחשב בו. התחום של חדרי שינה מעוצבים הוא חלק מהתחום הרחב של עיצוב פנים. ניתן כמובן להחליט לבד כיצד מעצבים את חדר השינה ובמידה ומתקשים לקבל החלטה מומלץ לפנות אל איש מקצוע המומחה בתחום של עיצוב פנים ויוכל לסייע ולתת עצות וטיפים מנצחים כדי לעצב את החדר בדיוק כפי שרוצים.

מאמרים נוספים
מזרן טיולים

כשאנחנו יוצאים לטיול, ההנאה שלנו במהלכו תלויה בשורה של פרטים קטנים, שיכולים להשפיע מהותית על הצלחת הטיול. אחד הפריטים הללו הוא מזרן טיולים, המתאים ללינה

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

חנויות פולירון סנטר
שפתוחות עקב המצב:

חיפה | חדרה | בני ברק ראשון לציון | באר שבע | ירושלים | אשקלון

שעות פעילות 10:00-18:00