מזרני 2023

סגנונות עיצוב חדשים לחדרי שינה חייבים להתאים גם לסוג המזרן כדי ליצור הרמוניה

כל שנה מביאה את הטרנדים האופנתיים שלה בעיצוב פנים ובעיקר בעיצוב חדרי שינה, אבל מה שלא ישתנה לעולם הוא טיב המזרן שעליו נישן. אולי אפילו להפך, אנחנו נמצא בכל שנה חידושים שונים של מזרנים שייטיבו אתנו, רק משום שהיו צריכים להתאים אותם לסגנונות העיצוב החדשים של חדרי שינה. לפעמים קורה ההפך, ומזרנים שהצליחו לחדש בהם כל מיני המצאות חדשות וטכנולוגיות, כמו מזרנים מתקפלים במיטות מתכווננות, מצליחים להעניק השראה למעצבים שונים.

מעצבים רבים מנצלים זאת לעיצוב חדרי שינה חדשים לגמרי שלא חשבנו שיכולים להיות אפשריים במציאות ולא בסרטי מדע בדיוני. זהו המנוע היצירתי שמניע גם יצרני מזרנים למצוא פתרונות לעיצובים מרתקים ולהרחיב את הדמיון ואת מגוון האפשרויות שעומד בפני לקוחות, כמו מזרנים עם או בלי קפיצים שידמו בדיוק את המגע והתמיכה בגוף שהם מחפשים, כמו מזרני ויסקו ומזרני לטקס, מזרני קפיצים ומזרנים שמשלבים את הטוב שבכל העולמות.

עיצוב חדר שינה ולמה הוא חשוב כל כך?

חשיבותם של סגנונות עיצוב הפנים של חדרי שינה היא שבכך היא מאפשרת לאנשים לא רק לדמיין אלא להגשים חלומות. זה מעניין במיוחד בחדר השינה שהוא החדר החשוב ביותר שאנשים צריכים משום שאפשר להסתדר ללא פינת אוכל וסלון אבל אי אפשר ללא חדר שינה נוח ואסתטי שבו אפשר לבלות כל לילה בשינה נעימה. החשיבות של חדר שינה מעוצב כראוי הוא לא רק בנוחות שלו, למען האמת, אלא גם באווירה ובתחושה הנעימה והרגועה שהוא משרה. בלי זה, חדר שינה כאוטי וחסר הרמוניה כזה משרה עצבנות, עומס וגודש של גירויים חושיים דווקא במקום שבו צריך להירגע. משום כך, המזרן הופך להיות המוקד שסביבות אפשר למצוא סגנונות עיצוב חדשים שמנסים לרקום חלומות בהקיץ כדי להשלים את החזון של כל אחד מאתנו על חדר שינה אידיאלי לנו.

סגנונות עיצוב חדשים

אנחנו ערים לפריחה נהדרת בסגנונות עיצוב שונים שמגיעים היום מכל מקורות ההשראה בעולם וזה חשוב גם לקביעת תצורת המזרן ולסוגים השונים שמגיעים אלינו או מיוצרים כאן. יש חשיבות רבה להתאמת המזרן למיטה ולחדר השינה משום שבלי זה אין הרמוניה ואין ניצול נכון של כל הפוטנציאל שיש למזרן ולמיטה.

בקטגוריה זו אנחנו רואים מיטות שמתאימים להן מזרנים כמו ויסקו, שהוא חומר זוכר שמתאים את עצמו לגוף במקו לכפות עליו את החומר, והעיצוב כולו זורם עם המזרן והופך את המיטה למקום הרבה פחות נוקשה ולמי שישן בה. זוהי מיטה שיש לה קווים רכים בדרך כלל ונעימים לעין משום שגם מזרני ויסקו מעניקים השראה כזאת למי שמעצב בשבילם. כך, תוכלו למצוא מיטות מעוצבות מאוד גם לצעירים ולבני נוער בגדלים מותאמי אישית, כדי שהמזרן והחומר הייחודי שלו יתאים למי שגדל עדיין וזקוק למזרן שאינו מגביל את הגוף ונותן תמיכה טובה לגוף.

מזרנים מיוחדים למיניהם

מלבד מזרני ויסקו אפשר למצוא גם מזרני לטקס למי שאוהב מזרנים בעלי מגע מיוחד ומזרני שמתאימים למיטות מתכווננות. במזרנים אלה יש לתכנן לא רק את המנגנונים החשמליים אלא גם להקדיש מחשבה רבה למבנה הארגונומי שלהם, כדי שיתמכו בתורה אורתופדית מושלמת בכל נקודה בגוף. אלה מזרנים מתוחכמים מראש שמחשבים בהם את נקודות התמיכה לפי מבנה הגוף בכל המצבים שמאפשר הכוונון והקיפול של המזרן. כל זה, מבלי להתפשר על החוזק והאיכות של המזרן שנמצא בכל פעם במצב אחר וצריך להחזיק מעמד שנים רבות. בשביל זה בדיוק נועדת האיכות.

שינה ירוקה ואיכותית

מזרן איכותי אחר הוא מזרן גרין סליפ, שמאפשר לכל מי שאיכות הסביבה חשובה לו להשתמש במזרן שמיוצר מחומרים טבעיים בלבד. כמובן שי שלזה חשיבות רבה גם למי שסובל מרגישויות שונות ולכן זקוק למזרנים שאינם גורמי לאלרגיות. גם העיצוב שואב השראה ונראה טבעי יותר גם בחומרים שלו וגם במראה הפחות הייטקי והתעשייתי. כך שמזרנים כאלה נותנים השראה ומיוצרים בהדדיות עם הסגנון. לכל זה אפשר להוסיף מזרני ספוג למי שמעדיף פחות מודרנה ויותר פשטות ומזרנים עם או בלי קפיצים שמשלבים חומרים שונים כדי להשיג ת התמיכה הטובה ביותר לגוף מבלי להתפשר על עמידות המזרן לאורך שנים רבות.

מאמרים נוספים
כיצד בוחרים מזרן נוח ואיכותי?

איך בוחרים מזרן? התמחות ומבחר – מומלץ לפנות לחנויות המתמחות במכירת מזרנים, ספות נוער ומיטות. כנס למספר חנויות, שכב על כמה מזרנים, הרגש את הנוחות

כיצד לעצב נכון את חדר השינה?

להירדם בלילה ומתעורר בבוקר עייף ועצבני – חייב לבצע שינוי כלשהו. שנת לילה טובה הינה הכרחית למען בריאות הגוף והנפש. על מנת להבטיח לעצמכם שינה

אז מה נח לכם?

כדי לשפר את חווית בחירת המזרן ולעזור לכם לעשות קצת סדר בין הדגמים פיתחנו שאלון קצרצר בדיוק בשבילכם – המתלבטים. כמה שאלות קצרות על הרגלי השינה שלכם יובילו אתכם הישר לדגם המומלץ עבורכם.

מוצאים לך התאמה...

הגעתם לתוצאה הסופית!

אלו הדגמים המומלצים עבורכם – קליק קטן ומשם זה כבר עלינו – לייצר לכם את הטוב ביותר עבורכם.
עדיין מתלבטים? פנו אלינו לייעוץ טלפוני חינם 073-7021719

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם