לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

תנאי שימוש באתר "פולירון"

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

מבוא

אתר “פולירון” (להלן “האתר”) הוא אתר המשמש כאתר  ייצוגי עבור “פולירון” ו”מרכזי המכירה שלה והנך מוזמן ולהשתמש בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

לפיכך התכנים והשירותים המוצעים באתר,  לרבות הורדות של קבצי מדיה כגון תמונות וסרטונים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

מדיניות החזרה/החלפה

במשלוח לכתובת המבוקשת בתוך 14-17 ימי עסקים (כחודש בזמן קורונה) ממועד קבלת הודעה אודות אישור הזמנה שבוצעה. בהמשך יתואם יום ושעת הגעה. לא יבוצעו משלוחים בימי שישי וערבי חג. המשלוח לאזורים בישראל בהתאם למדיניות המשלוחים שנהוגה בפולירון.

ניתן להחזיר את כל מוצר כנגד החזר כספי בצירוף חשבונית, עד שבועיים מתאריך הרכישה בכפוף לכך שהמוצר הוא באריזתו המקורית הסגורה. הלקוח יישא בעלות דמי החזר בשיעור דמי המשלוח שנגבו ברכישה או כפי שיסוכם עם שירות הלקוחות של פולירון.

על אף האמור לעיל לגבי מזרנים יחולו ההוראות הבאות: ניתן להחזיר מזרן בתוך 30 יום מהרכישה גם אם הוצא מאריזתו ובתנאי שהבד החיצוני נשאר נקי (ללא כתמים קרעים כיווצים ופרימות), הוא במידות סטנדרטיות נפוצות של 140/190  160/190  200/160,  הוא מוחזר בצירוף ובתוך אריזתו המקורית שנשמרה בשלמותה (למעט פתיחת האריזה ללא קריעה) ובצירוף חשבונית רכישה. הלקוח יקבל החזר כספי בניכוי עלות דמי החזר בשיעור דמי משלוח  ועלות נוספת של  300 ₪ ו/או כפי שיסוכם עם שירות הלקוחות של פולירון במס .08-6746607.

ניתן לתאם החלפה לדגם אחר. 

זמני אספקת המוצרים

במשלוח לכתובת המבוקשת בתוך 14-17 ימי עסקים (כחודש בזמן קורונה) ממועד קבלת הודעה אודות אישור הזמנה שבוצעה. לא יבוצעו משלוחים בימי שישי וערבי חג.

אישור הזמנה באתר

במידה והזמנתך תקינה יישלח אליך דוא”ל ובו אישור על ההזמנה ומספר הזמנה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקניה באתר.

אזורי שילוח

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ, במקרה שבו הכתובת המבוקשת למשלוח אינה מצויה באזורי השירות של פולירון, אנחנו נשלח את הזמנתכן באמצעות משלח חלופי  במקרה זה (תיתכן תוספת עלות להובלה לאזורים מסוימים ושהלקוח יעודכן עם קבלת ההזמנה ), מועד אספקת ההזמנה יהיה  בכפוף ללוחות הזמנים של המשלוח החלופי. הלקוח יעודכן ע”י פולירון.

לא ניתן לשלוח פריטים מחוץ לשטחי ישראל. באזורים המפורטים להלן זמן האספקה הינו עד 21 ימי עסקים (כחודש בזמן קורונה): אילת, יישובי הערבה וישובים בנגב המצויים דרומית למצפה רמון, וכן יישובי הגדה המערבית וכן כל יעד אחר אותו הגדירה החברה, יקבלו מענה פרטני

ביטול הזמנה

ניתן לבטל את העסקה שביצעת באתר בתוך 24 שעות מרגע ההזמנה, בשעות הפעילות של שירות לאתר הרכישה של פולירון באינטרנט – ימים א’-ה’ בין השעות 09:00-19:00, בטלפון 073-7597202

החזרת/החלפת מוצר

תוכל לקבל החזר כספי או להחליף את המוצר שרכשת באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיע לידיך, כל זאת בתנאי, שלא נעשה במוצר שימוש והוא נמצא סגור באריזתו המקורית. על מנת לבצע החזרה או החלפה ניתן להגיע לחנות המפעל שבקיבוץ זיקים.  הזיכוי הכספי יוחזר לאותו אמצעי תשלום בו השתמשת בעת ביצוע ההזמנה. לחלופין, ניתן ליצור קשר בטלפון  073-7597202 או במייל polydgt@polyron.co.il  להזמנת איסוף מהלקוח באמצעות שליח במחיר של 250 ₪.

ביטול עסקה

הזמנתך עלולה שלא להתבצע, לאחר סיום הקנייה, במקרה שהמוצר שבחרת אזל מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלך ו/או פרטיך המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים הנ״ל נציג מטעמנו יצור עמך קשר לביטול העסקה או לעדכון הפרטים.
ט.ל.ח – במידה ולצערנו התרחשה תקלה טכנית שגרמה לטעות במחירים – פולירון  רשאית לבטל את העסקה.

אחריות למוצרים

אחריות פולירון למוצריה היא בהתאם לרשום בתעודות האחריות המצורפות למוצרים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “פולירון” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מ”פולירון זיקים אגש”ח בע”מ”.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר, ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “פולירון” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלו, כתובת ה-IP המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים המשתמשים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “פולירון”.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז  ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז אשקלון בלבד.

צריכים עזרה?
תרגישו בפולירון* לפנות אל היועצים שלנו עם כל שאלה!
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
*אמרתם פולירון, אמרתם נוח.