תקנון השימוש באתר הנ“ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

מבוא

האתר בבעלות פולירון אגש”ח בע”מ (להלן בהתאמה: “האתר” ו”פולירון”).
האתר ”משמש כאתר ייצוגי עבור ”פולירון“ ולרכישת מוצרים על ידי המשתמשים.
הוראות התקנון, לרבות מדיניות הפרטיות, מדיניות משלוחים ,מדיניות ביטולים והחזרות וכן כל מקום באתר בו מופיעים תנאים המתייחסים לפעילות פולירון הם בגדר ” התקנון” מהווים חלק מההסכם בין פולירון לבין המשתמש.
גלישה באתר, רכישת מוצרים או כל שימוש אחר בו מהווים הסכמה לתנאי התקנון והצהרה כי המשתמש הנו בגיר .
פולירון שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה. את פולירון והמשתמשים יחייבו אך ורק הוראות התקנון בנוסחו במועד השימוש..
התכנים והשירותים המוצעים באתר, לרבות קבצי מדיה כגון תמונות וסרטונים עשויים להשתנות מעת לעת לפי שיקול דעת פולירון

מסירת מידע

מסירת מידע במסגרת השימוש באתר היא לפי רצונו של המשתמש בלבד.
המשתמש אחראי לשמירת פרטיו והמידע שהוא מוסר באתר.
המשתמש מתחייב כי הוא מוסר מידע נכון והוא מודע למדיניות הפרטיות של פולירון ב]קישור[ .

ביטול עסקה

בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן ניתן לבטל כל עסקה עד 14 יום מקבלת המוצר , זכות הביטול כפופה לתנאים שנקבעו בחוק ומתוארים להלן בתקנון זה וב ]קישור[.
עסקה שתבוצע לאחר השעה … תחשב כעסקה שבוצעה ביום העסקים הבא.
עסקה שתבוטל בתוך 12 שעות מהזמנה לא תחויב בדמי ביטול.

מדיניות החזרה/החלפה

לגבי מיטות או מזרנים יחולו הוראות הדין לגבי עסקה בריהוט וניתן לבטל את העסקה תוך 14 יום מקבלת המוצר בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא לא נפגם. אין זכות החזר על מיטות שהורכבו בבית הלקוח ועל מיטות ומזרונים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן על פי מידות או דרישות מיוחדות.
מזרון שהבד החיצוני שלו הוכתם או נקרע או יש בו כיווצים או פרימות הוא מוצר שנפגם עקב שימוש. מידות סטנדרטיות למזרונים הן אחת מאלה: 140/190 160/190 ,200/160 על אף האמור לעיל לגבי מזרנים שלא נפגעו עקב שימוש, והם במידות סטנדרט, ניתן יהיה לבטל את העסקה גם אם עברו יותר מ14- יום מקבלת המוצר ובלבד שלא עברו יותר מ30- יום מהזמנה אם המוצר מוחזר באריזה מקורית שנפתחה אך לא נקרעה.
לגבי מוצרים נלווים )כמו כריות מצעים וכו'( יחולו הוראות הדין לגבי טובין אחרים ולגבי אלה העסקה תהיה ניתנת לביטול בתוך 14 יום מקבלת המוצר ובתנאי שהמוצר לא נפגם והוא באריזה מקורית שלא נפתחה.
דמי הביטול: 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים, לפי הנמוך מבינ יהם עלות ההובלה חזרה למפעל היא על חשבון הצרכן, ובניכוי דמי התקנה עד 100 ₪ )גם אם לא נגבו דמי התקנה כלל(. אם נגבו דמי התקנה העולים על 100 ₪ הצרכן זכאי להחזר על העודף מעל 100 .₪

זמני אספקת המוצרים

במשלוח לכתובת המבוקשת בתוך 14-17 ימי עסקים )כחודש בזמן סגר עקב מגיפה או עקב מצב ביטחוני מיוחד(, ממועד קבלת הודעה אודות אישור הזמנה שבוצעה. לא יבוצעו משלוחים בימי שישי וערבי חג.

אישור הזמנה באתר

במידה והזמנתך תקינה יישלח אליך דוא“ל ובו אישור על ההזמנה ומספר הזמנה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקניה באתר.

אזורי שילוח

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ, במקרה שבו הכתובת המבוקשת למשלוח אינה מצויה באזורי השירות של פולירון, אנחנו נשלח את הזמנתכם באמצעות משלח חלופי. במקרה זה )תיתכן תוספת עלות להובלה לאזורים מסוימים והלקוח יקבל על כך הודעה(, מועד אספקת ההזמנה יהיה בכפוף ללוחות הזמנים של המשלוח החלופי ובהתאם להודעה שתימסר ללקוח ע“י פולירון.

לא ניתן לשלוח פריטים מחוץ לשטחי ישראל. באזורים המפורטים להלן זמן האספקה הינו עד 21 ימי עסקים )כחודש בזמן סגר עקב מגיפה או עקב מצב ביטחוני מיוחד(, :אילת, יישובי הערבה וישובים בנגב המצויים דרומית למצפה רמון, וכן יישובי הגדה המערבית וכן כל יעד אחר אותו הגדירה החברה, יקבלו מענה פרטני

ביטול עסקה שלא ביזמת הלקוח

הזמנתך עלולה שלא להתבצע, לאחר סיום הקנייה, במקרה שהמוצר שבחרת אזל מן המלאי, מחירו השתנה או קימת תקלה כלשהי או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלך ו/או פרטיך המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים הנ״ל נציג מטעמנו יצור עמך קשר לביטול העסקה או לעדכון הפרטים. ט.ל.ח – במידה ולצערנו התרחשה תקלה טכנית שגרמה לטעות במחירים – פולירון רשאית לבטל את העסקה

אחריות למוצרים

אחריות פולירון למוצריה היא בהתאם לרשום בתעודות האחריות המצורפות למוצ רים.

קניין רוחני

הקניין הרוחני באתר עצמו ובכל מוצר, נתון, סימן, דגם, שם, מידע, לוגו, תמונה, פרסומת, עיצוב, יצירה וכל נשוא אחר של זכות קניין ו/או קניין רוחני, בין שהם בטקסט, וידאו, אודיו, הן של פולירון בלבד וזכות השימוש באתר אינה מקנה זכות להשתמש בהם .
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש

שלילת אחריות

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג‘ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר, ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האי שית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

פולירון ל א תהיה אחראית לכל נזק תוצאתי )לרבות אובדן רווחים או אי נוחות ועוגמת נפש וכדומה(, ישיר או עקיף, מכל מין וסוג שהם שנגרמו כתוצאה משימוש במוצרים, באתר, בתכניו, במידע המוצג באמצעותו או בהזמנות שיבוצעו דרכו.

פולירון אינה אחראית לפעולתן של תוכנות מזיקות דוגמת וירוסים, ”סוסים טרויאניים“ וכל קוד מזיק אחר ואינה מתחייבת כי האתר חסין מהתערבות לא חוקית של צד ג’ .

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלו, כתובת ה IP-המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למיד ע, מוסכם בזאת כי לגולשים המשתמשים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ”פולירון .”

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז דרום בלבד.

אז מה נח לכם?

כדי לשפר את חווית בחירת המזרן ולעזור לכם לעשות קצת סדר בין הדגמים פיתחנו שאלון קצרצר בדיוק בשבילכם – המתלבטים. כמה שאלות קצרות על הרגלי השינה שלכם יובילו אתכם הישר לדגם המומלץ עבורכם.

מוצאים לך התאמה...

הגעתם לתוצאה הסופית!

אלו הדגמים המומלצים עבורכם – קליק קטן ומשם זה כבר עלינו – לייצר לכם את הטוב ביותר עבורכם.
עדיין מתלבטים? פנו אלינו לייעוץ טלפוני חינם 073-7021719

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם