לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

מיטה מרופדת

בחדר השינה שלנו, אנו מבלים הרבה שעות, אנו אוהבים להגיע לחדר השינה, לאחר יום עבודה מעייף ולכן, העיצוב והנוחות של חדר השינה הם הראשונים במעלה. חשוב שהחדר יהיה מעוצב בצבעים רגועים ויקנה לנו הרגשה של נוחות בזמן קריאה או צפייה בטלוויזיה. הדבר הראשון שבולט בחדר השינה היא המיטה שלנו שהיא במרכז החדר.

מיטות מעוצבות היום ובמיוחד, מיטות מרופדות, כבשו את העולם. מיטות אלה, הן נוחות במיוחד, שכן ראשן מרופד ונוח להישען על המיטה. ניתן למצוא מיטה מרופדת לנוער, יחידות או מיטות המיועדות לזוגות. ישנם סגנונות רבים של מיטות מרופדות, כלה המגיעות יחד עם מזרון אורתופדי כמו כאלה שמיוצרות בחברת פולירון שהיא היצרנית הראשונה בישראל מזה ארבעים שנה לפתרונות שינה כמו: מזרונים אורתופדיים מסוגים רבים, כריות אורטופדיות לשינה בריאה, מזרונים לקשישים ומוגבלים וחדרי שינה הכוללים גם מיטות מרופדות שהן אורתופדיות, מה שמקנה שני יתרונות במיטה מעוצבת אחת.. ניתן למצוא סגנונות רבים של מיטות מרופדות כמו סגנון עתיק, קלאסי, רומנטי, או מודרני. תוכלו להתאים את סגנון המיטה לשאר הפריטים בחדר השינה, מה שיקנה לכם חדר שינה מיוחד בעיצוב האישי שלכם. חדרי שינה שונים שיש בהם מיטה מרופדת, נראים יוקרתיים יותר. בהרבה בתי מלון שיש בהם סוויטות זוגיות, ניתן לראות כ המראה השולט בהם הם מיטות מרופדות. ניתן למצוא מיטות אלה, כאשר הראש והמסגרת של המיטה עצמה מרופדים, או ריפוד רק בראש המיטה, הכל עניין של טעם והעדפות אישיות.

מיטה מרופדת במראה עכשווי או מראה קלאסי?

העיצוב והסגנון של הבד שעוטף את ראש המיטה הוא זה שיכתיב את הסגנון והעיצוב. יש זוגות שמעוניינים בהדפסי בד מודרניים, כמו צורות גיאומטריות בצבעים שונים וכאלה שיעדיפו סגנון שקט יותר וקלאסי או אפילו מהודר של ריפוד בד ברוקד או קטיפה עם קאפיטונאג’ או עיטורי אבנים מיוחדות שמקנות למיטה מרופדת מראה מהודר ויוקרתי. מיטות מרופדות בסגנונות שונים, ניתן למצוא בחברת מזרוני פולירון אשר מייצרת מזרונים ומגוון חדרי שינה בסגנונות מרהיבים ועכשוויים.

היתרון של רכישת מיטה מרופדת במפעל של חברת פולירון שאתם יודעים מראש כי רכשתם מיטה איכותית עם מזרן אורתופדי. ניתן למצוא במיטות הללו גם מזרונים עם בולמי זעזועים לכל צד של בן או בת הזוג, מה שמקנה שינה ערבה מבלי שהתזוזות של בן או בת הזוג יפריעו האחד לשני. האווירה בחדרי שינה שיש בהן מיטה מרופדת הינה אווירה חמה ומיוחדת יותר וזו הסיבה שהרבה זוגות כבר רכשו מיטה כזאת בגלל כל ההיתרונות שהיא מעניקה. ניתן למצוא גדלים שונים של מיטות מרופדות, יש כאלה המתאימות לנערות במראה רומנטי ומיוחד, לנערים בצבעים ועיצוב המתאים להם וכן, מיטות זוגיות שיתאימו לזוגות בשלל גוונים וסגנונות. ניתן למצוא מיטות מרופדות שהראש והמסגרת של המיטה, עשויים מבדים כסופים או מטליים, מה שמראה על סגנון הייטקיסטי ועכשווי. יש לשים לב, בעת רכישה של מיטות מרופדות, על חומרי גלם איכותיים, רמת גימור גבוהה והבסיס של המיטה חייב להיות חזק ומחומרים איכותיים כמו עץ מלא או ברזל איכותי.

מיטות מרופדות נבחרו למעודפות על הישראלים

בגלל שאנו מאוד מעורים בעיצובים השונים של חדרי השינה והבית בכלל, הרבה ישראלים מעדיפים דווקא מיטות מרופדות על חדרי שינה בסגנונות אחרים. הנוחות, היוקרה והאיכות הם נדברים החשובים ביותר וניתן למצוא אותם בעיצוב ובנוחות של מיטות מרופדות. ניתן למצוא ראשי מיטות מרופדות, בצורת מלבן, עיגול או בצורת כתר. יש מבחר רב ומעניין של מיטות מרופדות שאותן תוכלו למצוא בחברת מזרוני פולירון, המתמחה בייצור של מזרונים אורטופדיים ברמה הגבוהה ביותר וכן של חדרי שינה ומיטות בסגנונות שונים שעליהן נמנות גם מיטות מרופדות באיכות גבוהה שכן, המזרונים של מיטות אלה, חוץ מהעיצוב המרהיב שלהן, מיוצרות באיכות הידועה של חברת פולירון. יש לבחור את המיטה המרופדת על פי הנוחות יש ראשי מיטה נמוכים א גבוהים, הכל על פי העיצוב והעדפות של כל אחד .ישנם מקומות שונים בהם תוכלו לבצע הזמנה אישית של מיטות מרופדות על פי טעמכם, אך בהרבה חנויות מפעל של רהיטים ומזרונים כמו חנות המפעל של חברת מזרוני פולירון, תוכלו לראות המון דגמים מיוחדים ואיכותיים שלבטח יוכלו להתאים לכם.

מיטה מרופדת מבית פולירון הפכה לשם דבר

בחברת מזרוני פולירון, תוכלו למצוא מבחר דגמים של מיטות מרופדות הכוללות ארגז מצעים נסתר, מסגרת מעץ גושני, ארגזי מצעים שעשויים סנדוויץ וציפוי פורמייקה, בוכנה פנאומטית להרמה קלה ונוחה של ארגז המצעים. את ראש המיטה ניתן להזמין בכל מידה בחברת מזרוני פולירון. אם החלל של החדר שלכם הוא גדול, תוכלו לתת דגש על ראש מיטה מרופד וגדול יותר, שכן ראשי המיטה והמיטות המרופדות בחברת פולירון, מגיעים במבחר גדלים. הרושם של ראש מיטה מרופד ומיטה מרופדת בכלל, הוא מרשים ויוקרתי יותר בכל חדר שינה, כך שהמיטה המרופדת היא זו שנותנת טון בעיצוב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם